CESTOVANIE, destinácie a pohľady na iné národy, kultúry

cat

ja som sice v cestovke nikdy nerobila, ale poznam ludi..co tam nechali mladost..a hovoria, ze sa to neoplati..ja neviem. ja by som asi ostala na internete. vela veci sa da riadit cez net, sedis si doma, v izbe alias office..a pohoda. my sme nad tym tiez uvazovali s kamoskou a keby som na slovensku ostala, pravdepodobne by sme sa na to dali..ale si myslim, ze stale je cas, lebo vidim, ze je stale malo podobnych veci na trhu :)

bubinka

to dufam, ale aspon budem robit to, co ma velmi bavi:) este chcem rozbehnut sucasne aj nejaku prax v cestovke popri tom, lebo mozno raz by som rada zalozila si vlastnu ck alebo ca, ale skor ca ako sro...uvidim, to uz moc predbieham...ale treba prax...uz som sice pracovala v dvoch cestovkach(velmi malu chvilku aj v ck hydrotour, a pak cele toto leto v ck luxtravel, no velmi ma to bavilo, vazne, proste som uplny nadsenec cestovania a komunkacie s ludmi tymto smerom :))

bubinka

dakujem, cat, si moc mila, ano jasne, urcite to bude aj prelozene, len to este zaberie vela casu, teraz sme si zalozili sro, takze to musime rozbehnut..resp, toto bude moja cast z roznych cinnosti :))

cat

www.kde.sk ? tak nejak?? tak drzim prsty, hlavne si tu stranku preloz do jazykov, vies kolko zahranicnych hlada o svk info a nema, lebo je vsetko v slovencine? nehovorim, su aj stranky vo viacerych jazykoch, ale vacsinou nemaju prelozene vsetko, len take zakl. info. este raz drzim palce. keby bolo treba nieco, kludne sa ozvi, rada prilozim ruku k dielu :)

cat

kokso..je to fakt niekedy krute..vidiet ako funguju tieto azijske narody, aka strasna bieda..a ako nam tu je strasne dobre v porovnani s nimi!!robit misionara..to je nieco tak obetave..na to by som ja nemala...

bubinka

dakujem,Cat, neboj, ked bude hotova, dam vediet :) ale bude to kde.sk...este tam nic nie je ale pracuje sa na tom :)