Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

pusicek

isabella, tak to je super ze mas niekoho kto ti je oporou, teraz to potrebujes, ja napriklad nemam vobec nikoho, mam akurat tak moje kamaratky, ale tak tie maju svoj zivot, takze som na vsetko sama. Ako to vsetko dopadne neviem, az mam z toho strach.....

isabella

pusicek:
tak par dni preslo, priatel sa z tych sokov, ze ako to zvladneme pomaly spamatava... tema, ze co dalej ci svadba alebo len "nadivoko" sa neriesi, teda po case ju zacneme riesit, ale teraz je dolezite sa ukludnit...
priatelova mamina sa so mnou skontaktovala este v utorok vecer, asi si zistila cislo od priatelovej sestry... no a teraz si piseme maily a fakt mi je ona velkou oporou, v sobotu alebo v nedelu idem k nim a sa s nou porozpravam aspon to bude lepsie ako len maily pisat, predsalen...
no a ty mas tu situaciu s priatelovymi detmi tiez nezavideniahodnu, no snad to ustojite, drzim ti palce...

pusicek

isabella: takto moj priatel uz deti ma a je tu to citove vydieranie z ich strany, ze ich chce vymenit atd. Vies si predstavit ake tazke je to pre mna, aj pre neho vies a potom je s nervami v koncoch a zbytocne sa hadame. Svadba, ja ti poviem tak, ze tehotenstvo nieje dovod na svadbu, svadba stoji hromadu penazi a peniaze hlavne ak ste v takej situacii ako ste budete potrebovat na dolezitejsie veci. I ked je to pekne a romanticke, niekedy musi ist romantika bokom.

isabella

a u nas doma to nevie este nikto, ale priatelova mama sa to dozvedela z mailu, ktory som mu napisala a on si ho vytlacil, lebo si ho chcel vziat precitat do roboty, no zabudol a bum, mama uz vedela...
ona mu povedala, ze by sme sa mali teda vziat, ale co spravime, netusim, ale dnes skusim tu temu priatelovi nahodit, lebo vlatne o nicom inom ako o tom aky ma strach, ze to neutiahneme nehovorime teraz :-(((

isabella

pusicek, ja idem doktorovi za dva tyzdne, to uz by malo aj srdiecko bit :-))))
no fakt mam obavy, lebo vidim ako to priatela zlozilo, tie problemy... snazim sa ho podrzat, ale je to tazke... pre neho a pre mna ked vidim ako sa trapi...

pusicek

isabella-viem ze je to tazke, aj u nas su problemy ale skor rodinne ako financne, este o tom nikto z rodiny nevie, nechceme sposobovat soky. Neboj vsetko bude OK, je to tazke, sme v situacii, kt. nepozname je to nieco nove ale dufajme ze uz bude len lepsie.Gratulujem k dvom milimetrom. Na takto tyzden ti napisem ja ako vyrastlo to nase.

isabella

no ja dufam, ale ked vidim ako zle to priatel znasa, stale place, ze sme mali pockat, ale ved nevedel, ze co sa stane, len sa musime z toho spamatat a dufat v najlepsie, lebo inak to bude velmi tazke...