Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

dd

fiha..no teda..tak si mal riadne rusnu noc..chuda...dufam, ze uz zajtra teda Lenka pride a ze si da troska pohov, aby Vas uz taketo problemy obchadzali!
inak som aj Lenke pisala, ak mate doma paralen capiky, tak ked ma Alex zvysenu teplotu, by Ste jej jeden mohli dat, aspon na noc..jednak jej to zrazi teplotu, ale moze jej to aj pomoct od bolesti..mne pred vianocami, ked sli Betke ocne zubky, tak bola jeden vecer uplne strasne nervozna(asi ju to tiez bolelo) a takisto mala troska zvysenu teplotu, tak som jej dala ten capik a ako zabral, tak bolo dobre a spala ako v bavlnke..velmi jej to vtedy pomohlo..

_Marek

No to bude hej lenze ja sa uz onu bojim.Trochu vela si toho vzala na plecia.Nechapem preco.Lahko sa pre nieco nadchne a potom nezastavi.Ked oragnizovala nasu svadbu vsetky pripravy chcela ona robit a tiez potom bola unavena z toho.

leerka

tak to som rada, ze by mala prist lenka uz zajtra domov.... alex je asi trochu nervozna aj jpreto ze lenka tam nie je a hlavne aj kvoli tym zubkom, co jej idu, z toho ma aj tu zvysenu teplotu asi, deti to tak vtedy mavaju.....tak sa este vyspi pokial mozes a uz vam bude hej, ked budete zase vsetci traja spolu :-)

_Marek

Mala by prist domou zajtra.Ja som tuto noc nic nespal.Alex robila sarapatu.nakoniec nadranom zaspala v nasej posteli a ja vedla nej som padol ako mrvty.Mala aj teplotu trochu zvysenu.
Idem si este trochu pospat kym mozem a kym Alex spi.

leerka

ahoj marek tak co nove, lenka sa ma ako a co mala alex.....a co ty ako to zvladas, ale ja verim, ye dobre.....ved si dobry tatko...drzim ti palce a nevies kedy pustia lenku:_?

dd

no tak aspon, ze to nevyzera byt nic vazne..fuh..som si vydychla :).veru ju posad na stolicku a porozpravaj sa s nou pekne, ak to bolo z vycerpanosti, veru by mala troska povolit, vsak ma cely zivot pred sebou!nech by s niektorymi vecami pockala veru aspon kym Alex troska podrastie..
k tomu, co sa na tomto fore deje - vsak to vidno uz davnejsie, teda aspon co ja pozorujem..a ako sa to predtym hrnulo na Lenku, tak uz som citala aj na inych prispievatelov..je to velmi smutne, ze su niektori ludia takito kruti..

lleilla

Marek,to je vsetko o zavisti-ludia,co sem chodia casto,poznaju uz teba,aj Lenku...taki ti nestoja vobec o to,aby si sa nad nimi co i len pozastavoval-toto forum uz davno nesluzi na rady ohladom zdravia,ale na osocovanie,a posudzovanie ludi....skoda