Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

dd

no vsak hej, prezit to prezijeme..no ved sa este uvidi, ktovie, mozno tam bude aj celkom fajn..
no chodi tak za mnou veru niekedy :D aj s manzelom sa na nej veru niekedy nasmejeme, ako si prosika niekedy :D.ale mne to je aj celkom prijemne, ked viem, ze ma este tak potrebuje :)..ale zas niekedy mi to lezie na nervy..ked pyta moc casto..aj som premyslala, ze by som ju uz odstavila, ale este ju chvilku necham a mozno v lete, ju supnem maminke na prazdniny a bude :D.nastastie nejako nehryzie, obcas sa sice stane, ze vidim vsetky hviezdicky, co ma tak kusne :D, ale prezit sa to urcite da :)..

lenuliatko

to vazne tak chodi za tebou?:D zlata no.
ako dlho sa vlastne tvori mlieko?lebo je to individualne nie?niektore zeny koja svoje deti aj ked maju 4 roky.
ja teda tolko nebudem.budem sa snazit aby nebola alex taka zavislacka ako tvoja betka :Da nechces ju to uz odnaucit?ale zase je ti prijemna cinnost no kym ta nekuse :D

my tiez mame ist na nejaku oslavu brata mojho svokra ci nieco take.sme pozvani ale nam sa velmi ist nechce.no co tam budeme robit s malou.vydrzi hore par hodin a potom bude chciet spinkat bude mozno nervozna z tolkych ludi.aj ked nema problem s cudzimi aj tak viacej ludi je viacej ludi.
ved nejako to uz prezijes nie?svokru si vsimat nemusis :D normalne ako keby nebola.ja to tak budem robit :D

dd

Ahoj Lenka..no tak to je super, ked Alex nezabudla a zas ju mozes dojcit :)..len aby Ti potom neostala taka zavisla, ako mne Betka :D ze pride za mnou, s mojim obnosenym trickom, s ktorym spava a povie mi: "cucika..ano..mama da..tocku...duhy.." :D sa vtedy tak sulam!no ale co uz s nou :D..
super aj, ze sa Ti uz polepsilo, vidis, urcite sa z toho coskoro dostanes uplne :).
my sa uz mame lepsie, choroba pomaly ale isto ide kade lahsie :)..v piatok nas pride pozriet moja velmi dobra kamaratka, byv.spoluziacka z VS a byvala spolubyvajuca z privatu..tak sa uz velmi tesim!no a potom hned, ako ju vyprevadim, zas by sme mali ist na tu oslavu svokrovi..bola tu vcera svokra, tak sa uz cela rozjarena vypytovala, ze ci prideme..len akosi sa mi tam nechce.. :( co uz..

lenuliatko

cawte baby ako sa mate?uz tu skoro nikto nepise.
my sme nakoniec na tej chate neboli.marek musel byt v robote a potom v skole tak sme nestihali.

ale uz sa citim lepsie.dnes som prvykrat zase kojila malu.myslela som ze ma celu vycucne.taka bola hltava az som sa bala ci zas nenahlta aj vzduch a bude z toho kolika.
uz je cel apsokojna akurat spinka tak mam kusok cas na net.inac nic take nove.svietim si s biostimul lampou a uz je to lepsie vracia sa to pomaly do normalu.bola som u lekra a povedal ze to vyzera dobre ze nebudem mat asi ani ziadne nasledky.tak dufam teda :)
a vy ako?

lenuliatko

dobre nepytam sa :D
ale opytam sa ze ako co mam robit?bojovat proti nej nebudem.je to jeho mama a ja nechcem mat v rodine vojnu len preto ze ona sa nevie zmierit stym ze jej milacik mo uz svoju rodinu a nepatri jej.

jajka001

Lenka, ona ziarli na teba...ako na svoju sokynu, a snazi sa Marekovi dokazat, ze si neschopna. Nepytaj sa preco, to sa neda pochopit.

dd

Lenka tak to je super, ked takto pekne napreduje :)..neboj, sak svokra sa urcite raz zbada, ale to uz bude neskoro a mala Alex bude vediet, co je jej starka zac..len je ozaj smutne, ze v jednom cloveku - zene sa dokaze nachadzat tolko vela zloby :(..ja som tiez toho nazoru, ze to robi naschval, ale to je jej problem..verim, ze nejaka spravodlivost predsa len existuje a raz sa jej to vsetko riadne spocita bez pardonov...potom si uz bude ale marne hlavu trieskat o stenu..
(mne raz svokra tiez cosi vykrikala do oci a som jej povedala, ze vsak ona raz uvidi, o co mi ide a co chcem, ale ze potom bude uz neskoro..povedala mi na to, ze co sa jej opovazujem vyhrazat :D..ako neviem, cim som sa jej v tych slovach vyhrazala..ale nevadi :))

lenuliatko

leerka:kusem si do jazyka len kvoli marekovi.vidim ako to jeho trapi tak som jej radsej nikdy nevynadala.no ale uz som to naposledy nevydrzala a musela som jej povedat ze je trafena.ved ona nie je boh mozem jej povedat svoj nazor.tak ako ona povedala mne ze som neporiadne decko a ani dieta neviem v sebe udrzat a ze bude hlupe to dieta tak mozem jej aj ja toto povedat.
je ale riadne drza dost si dovolrat dvoluje.ja som z ucty knej vela krat drzala hubu.ona ani raz.
dd-ona to robi naschval.pochybujem ze chce druhe vnuca :D ani toto jedine jej nerobi radost.ona furt len omiela ze po tom mojom pade mozno nebude normalna a podobne dristy.mala je v poriadku vsetky vysetrenia su ok.ani som jej nestihla povedat ze jej"dakujem"ze nakazila malu.letela z domu ako by mala vrtulu v zadku.
ja normalne rozmyslam nadtym ci sa neprestahujeme do bratislavy.tak by ma nechodila stale kontroloat a robit cirkusy.ale ked prave sme sa nastahovali mame domcek presne podla nasich predstav marek sa nanom chudak nadrel ako kon a teraz toto.
no nic.ale aspon mala nam robi radost.vysmiata stale nieco krici pekne drzi hlavicku aj sa natahujeme ked jej chytime rucky.no uzasna je.

dd

Lenka - moja svokra nastastie kupuje veci, ktore vacsinou sadnu :)..ale je fakt trapna, lebo sak vidi, ze Alex nie je ziadne drobunke dievcatenko, tak nechapem, preco radsej nedonesie vacsie..ved vacsie skor vynosi, ako malicke..alebo zeby chcela uz druhe ?? :D:D:D (to ber ako obrovsky zart..aj mne to maminka kedysi napisala na moju svokru, ked som jej hovorila, ze Betka ma veci, ako pre tri deti :D)
leerka - ono to tie nase svokry asi bavi, robit nam naprotiven, aby sme to nemali take lahke, kedze oni su chuderky utrapene a vsetko zle si musia odskakat oni ;)..ja keby som mohla, tak zamavam zbohom mojej svokre v den, jak sme oznamili, ze sa berieme..keby to tak bolo, bola by som urcite omnoho pokojnejsia, vyrovnanejsia a aj stastnejsia...no co uz..aspon ze posledne 2,5mesiaca je ticho..lebo az by ma tiez dozrala, neviem, ci by som sa udrzala..

leerka

teda lenuliatko este ze ti svokra nevycitala, ze si porodila velke dieta, ked su jej vsetky jej veci male.....ale nechapem, preco ti robi stale naschval, co z toho ma, myslis, ze jej to robi mozno neak dobre?
a naco k vam aj chodi, ved ma stale nieco proti tebe.... inak sa cudujem, ze si to vydrzala takto daleko a ze si ochotna aj po tom vsetkom sa s nou este bavit....normalne t aobdivujem, lebo ja by som jej asi stale musela nadavat a dala by som jej nadobro zbohom...