Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

moniqa87

no podla tych mojich vselijakych pocitov co som mala posledne mozno 2 tyzdne, tak to by som sa velmi divila, keby sa ten test zmylil, ale kazdopadne rodine to neoznamim, kym to nebudem mat potvrdene od doktora...
ale toto fakt, take protichodne pocity... ja sa tesim a mam strach co ostatni... nj, drtzte mi palce babule

jajka001

jeej moniqa, gratulujem, to je krásne - veľký deň - a držim palce nech to vsetci vezmu v pohode
a skoc teda ku doktorke, nech to mas naisto - obcas sa aj testy seknu

moniqa87

tak, baby, dakujem, za vase reakcie...
dnes som akosi zostala doma sama a kedze tehotensky test mam kupeny taky co vam tehotenstvo ukaze uz 5 dni od oplodnenia, tak som si povedala, citim sa divno, skusim to, aspon mam na to sukromie...
no a vysiel pozitivny, som teda tehotna... ale najvacsi strach mam co na to rodicia, resp. skor stari rodicia, pretoze mama to snad zoberie sportovo, teraz uz len musime zacat riesit spolu s priatelom, ze co dalej... ja tomu nedokazem uverit... budem mama... ale mam take strasne obavy z reakcie okolia az to pekne nie je... aj ked sa nan tesim...

dd

mna tiez tak pobolievalo brusko, presne ako vzdy predtym, ked som mala dostat menstruaciu..tak som len cakala a cakala :D..a ked ma cakanie uz omrzelo, po tusim cca tyzdni, tak sme kupili test no a vysledok bol jasny :D..

mojaeni

moniqa,pokojne mozes byt tehotnaa mozes mat aj bolesti ako pri mnestruacii. Oplodnene vajicko sa pomalicky uhniezduje a to je sprevadzane aj miernymi bolestami. Ked som bola ja prvy krat tehotna, tak som to vobec ni netusila, pretoze som sice nemala riadnu menstruaciu, ale take mierne spinenie. Kedze smom prave vtedy bola na dovolenke, nepripisovala som tomu velky vyznem, myslela som, ze menstr. je taka slaba kvoli zmene prostredia, co na mna dost vplyva.A tiez ma bolievalo podbruskoa citila som sa presen ako vzdy pocas menstruacie.
Pockaj este par dni a urob si test.

moniqa87

nj, tak teda neviem... dnes som mala dostat menzes, co samozrejme este nic neznamena...
a okrem toho som tu svoju istotu stratila, no a teraz mam take krce v podbrusku, ako ked mam dostat menzes, teda asi nebudem :-(
ved ja sa este o par dni ozvem, ze ako to nakoniec dopadne, ale uprimne povedane, sama teraz neviem odhadnut, ze na com som, lebo neviem ci som aj niekde necitala, ze aj trocha take krce mozu byt priznakom??? ale asi nie, vsak? :-(

dd

uuha :) tak tu mozno pribudne dalsia buduca mamicka :)..teda, tak drzim prsty, ak to vyjde, nech je vsetko v poriadku a ak z toho nic nebude, tak si uzijes skotsko :)..