Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

_Marek

Ja tam zajtra zavolam a spytam sa ci je nutne aby tam bola ved liecit sa moze aj doma.a pokial viem nic mimoriadne tam snou nerobia okrem podavania liekov a to viem aj ja.A mala by zacat chodit na masaze ked sa udzravi a nie len v nemocnici byt.Uz som normalne nasraty.

leerka

tak mi je luto, ze lenku este nepustili domov, ale snad lekari najlepsie vedia preco si ju tam este nechali...urcite jej chcu len to najlepsie a keby mohli , urcite by ju tam nasilu nedrzali, hlavne, ked ma male babo doma.....

_Marek

Teraz je nejake take blbe chorlave obdobie.Vela ludi je chorych.Ved aj mala bola chora.A stale jej idu sopliky.
Zajtra musim skocit do skoly po nejake veci aj z prednasok si vziat nejake poznamky lebo nic nemam z piatku.takze pojdem asi aj s Alex.

dd

uff..tak to mi je luto, ze ju dnes nepustili.. :( verim a dufam, ze sa jej cim skor polepsi a pustia ju domkov k Vam...!zelam jej vela zdravia!
inak aj my mame doma maroda.. Betka v sobotu zacala troska pokasliavat a vecer mala aj teplotu, 37,5.dali sme na noc paralen a odvtedy nastastie teplota nie je..len kasle a sopliky jej tecu..tak uziva kvapky od kasla a nostek vytierame kvapkami...

_Marek

omylom som to uz poslal.Takze Alex by sa zase hnala za prsnikom a nechcel som aby sa rozrusili.

K tomu bazenu.Ono je to tak ze zatial je tam len ta betonova diera a v nej nahdazene veci este zo stavby.chcem to ale konecne dat doporiadku len nemam nato vobec cas.dnes budem musiet zase malu vziat do prace lebo mame poradu dolezitu.Datm je ale vela zodpovednych zien co mi ju na hcvailku postrazia.Alexandra je velmi spolocenska neboji sa velmi cudzich ludi.

_Marek

Povedala ze uz mala pocit ze ju nic neboli ale aj tak mala ochrnutu polovicu tvare a v noci mala hrozne bolesti.To mi uz povedali doktori.Ked som bol zanou tak len plaakala ze chce byt uz doma a ze ju to boli.Ale povedala ze doktori sa onu staraju.Ale aj tak nemaju ako podla mna ved vsteko robi sama nie je ochrnuta na cele telo.Podla nej by ju mohli pustit ale oni si ju chcu este nechat.Ja neviem ako jej pomoct.Nie som lekar ani nic podobne a ked si nieco precitam je mi to hovno platne.Pardon sa vyraz ale uz proste neviem co.
Alex som ani nebral so sebou postrazil mi ju otec lebo nechcel som aby zase plakali obidve a Alex by sa zase hnala z

mrvulka

dokelu,tak ma to štve.teraz si asi hovorí,že pôrod je prechádzka ružovou záhradou oproti týmto bolestiam.A ako to vidí Lenka?robia lekári všetko preto,aby aspoň bolesti nemala?a k tej záhradnej architektúre:áno,len tak by som si to chcela prečítať,že čo a ako.Niečo som už vyčítala aj z netu,ale aj tak by som sa chcela dozvedieť niečo viac.Minulého roku sme si postavili altánok,ešte nieje dokončený,ale grilovať sa už dá bez toho,aby na náns pršalo.jáj,a ten bazénik vám v kútiku duše závidím.my máme len taký nafukovací,aj to zbytočne,lebo tu u nás je viac chladnejšie ako teplejšie.

numero1

Marek,ani trosku sa Lenke nepolepsilo?Ono to chce asi cas.V mojom okoli poznam styroch ludi,co mali tiez zapal trojklanneho nervu a boli lieceni.Co ja viem,tak im trvalo aj tri mesiace,pokial sa dali uplne dokopy.Nezostali im ziadne nasledky,takze treba verit,ze aj Lenke sa polepsi,len to chce cas.Tak sa drzte.

_Marek

no tak je taky odbor ze zahradna architektura.Ale v Nitre je ta Slovenska polnohospodarska univerzita kde maju odbor zahradnictvo.Tak to by si sa skor nato mohla pozriet.Aj my mame odbor krajinna arcitektura a krajinne planovanie.Ale to je uz iny masaker.V nitre sa da studovat aj externe.
ale neviem teda ako to myslela sama pre seba.takym spobom ze otvoris nejaku knihu a nieco si precitas doma?tak to robim aj ja.
mate zahradu?my mame velku zahradu za domom ale momentalne je tam len stavenisko.Ale len co bude teplejsie bude jar pekne tak to odpracem a a zacnem to nejako davat do kopy.Mame tam vybetonovany bazen rovno z terasy.Tak ho dufam dam dokopy aby mohla Lenka plavat s malou.Nieco mi spominala zeby snou chcela zacat plavat ze take male babatka to zvladaju.To je ako bezpecne?
Za hodinku ideme k Lenke uvidime teda ci ju pustia alebo co.