Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

_Marek

Ou ano prehliadol som to.V stredu mi vravela ze ju boli lico na pravej strane alebo teda vravela ako keby ju boleli dasna alebo tak nejako.neviem ani sama to nevedela vysvetlit a vo stvrtok jej to zacalo trpnut a az sa trhla a vyrazalo jej to az k oku.akurat sme pozerali film tak az skrikla ako ju to bolelo.a potom asi pol minutova bolest.tak sme bezali na pohotovost.aj mi vravela ze tusi ze to bude trojklanny nerv.snazila si to nejako rozmasirovat a potom uplne jej to ochrnulo ta prava strana.myslel som ze ma porazi ked som ju videl.bola totalne mimo a dlho nevyzerala taka smutna,znicena.

leerka

prepac, ze sa to pytam znova,ale mozno si to v tej rychlosti prehliadol, len som chcela vediet, ze ci lenke to trpnutie prislo tak z nicoho nic, alebo uz to pocitovala dlhsie?

leerka

ja deti este nemam, ani ako neak neplanujeme zatial, samozrejme ak by sa nahodou stalo, tak by nam to nevadilo...moj priatel je zodpovedny clovek, ktory ma deti rad a vie sa aj o ne postarat.... ale dieta by som uz zvladla...ved ako vravim sestra ma dve a starala som sa o obe.....takze okolo deti viem vela veci, aj ked nevravim, ze vsetko...to sa naucim az pri vlastnom....

_Marek

No tak my chlapi proste nie sme asi take typy.Ja som nemal nikdy neviem ak prehnany vztah k detom.Ale potom som s astal krstnym a odvtedy mam rad asi deti.
Nikdy som si nemyslel ze budem tak skoro otcom ale pritom som to aj chcel.A ty nemas deti?

leerka

tvoja mama sa raz uvedomi, ale to uz bude neskoro,,,,sama sa postupne odpisala....ved takto sa chovat k synovi, vnucke, neveste? co by este chcela, moze byt rada, ze ste spolu stastni, nerobite si napriek, ze sa lubite, mate kranse diete....
je dobre, ze ta lenka vsetko okolo malej naucila, lebo niektori oteckovia bohuzial o to zaujem nemaju....aj ked to nechapem, lebo je to dieta aj ich....

_Marek

Odkedy sme sa s Lenkou vzali od vtedy je taka.Ako keby jej siblo.Ja to zvladnem ale aj bez nej.Ale sklamala ma.Na plnej ciare.chapes:od rozkose aj psy zdychaju.Ale ved bude raz chciet vnucku vziat na prazdniny.
Ja sa o Alex rad postaram nemam stym problem.Ale to vdaka Lenke ona ma k tomu tak viedla aby som sa nebal.Ze ved sa jej nic nestane ak ju chytim raz inac ako by sa malo ved sa to naucim.tak som sa priucal.

leerka

teda ale ta tvoja mama s apekne vyfarbuje, ziadny zaujem,a ani sa neopytlaa, si pomoc nepotrebujes, sila,,,ale kaslat na to, nechajme to tak....ale tak vies, zase jakub v panelaku ma inu furiu doma, myslim jeho ivanku....to ani porovnavat nemozes
inak vela chlapov , to su asi ti taki.....no radsej to ani nenapisem, ale iba vybodkujem, ze ked je doma zena a dieta, tak nic nerobia....no jasne, nech si to oni vyskusaju.....

_Marek

Ja som aj teraz rad ze som sa vsteko naucil popri Lenke ako s ao malu postarat lebo viem ze neiktory chlapi ako nemaju az taky velky zaujem alebo teda maju mozno strach okupat dieta alebo tak nejako.Teraz sa mi ale hodi ze to vsetko viem nikomu by som Alex nedal.Ani Lenku.Uz to ma hneva ze lezi v nemocnici.

_Marek

Nie.Volala mi ze ako sa mam a povedal som jej ze Lenka je v nemocnici.A ona nato:aha.no a co robis?ako skola?
Tak asi taky "prehnany"zaujem.Ale uz to neriesim ako niekedy.Radsej nech tu ani nechodi lebo dopadnem ako Jakub v Panelaku :D

Dom som navrhol ja aj som si ho postavil.Teda ako nie uplne sam ale pracoval som nanom.Vedel som ze je to nieco nase tak som chcel mat natom nejaky podiel prace.

leerka

ale no , ved to bude ok, ano, teraz je toho na teba privela, ale vsetko zvladnes a starostlivost o dieta je velmi narocna....ja som synovca kazdy vikend strayila, ked sestra niekam chcela ist, takze viem co to je a hlavne ked spolu aj bzvame v jednom dome......nazov firmy by som po tebe ani nechcela....takto mi to staci....ano, lenka spominala ze studujes za architekta a muslim ze aj dom si navrhol ty, ak sa nemylim, ze? a napr tvoja mama ti neponukla pomoc s alex?