Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

lenuliatko

ahoj elle!!gratulujem!dobry pocit vsak?
my tu chodime lne prave do tejto temy uz velmi nie.sme s dd teraz v inej.ale stale pozerame aj tu ci sa tu nikto z ostatnych bab neozval.takze kludne aj tu pis ak budes mat cas a chut.takze ste zdravi to je fajn.ten porod nezavidim je to tazke no.ja som rodila veeelmi kratucko na prvorodicku.

elle

Ahojte dievcata... Mam novinky :-) 13. aprila, na Velkonocny pondelok, som sa stala matkou maleho Lukasika. Drobec mal 4290 g a 43 cm, riadny macek :-) Chvalabohu bol a je zdravucky. Nikto necakal ze bude taky velky,posledny ultrazvuk mi nameral 3200g.. Rodila som neuveritelnych 29 hodin prirodzenou cestou, ked to ratam od prvej kontrakcie, ktora bola dost bolestiva a takto som trpela az do porodu. Epid. nezaberala ked bolesti boli najintenzivnejsie. Manzel bol pri porode a bol mi velkou oporou. Vidim ze sem uz moc nechodite,ja uz nejaky ten cas tiez nie a teraz sa venujem iba syncekovi tak sa tiez distancujem tejto stranky. Majte sa vsetky krasne a vela zdravicka hlavne :-))

lenuliatko

no tak urcite daval pozor po tom co dostal vodicak.ma respekt urcite.drzim palce u zubarky.ja som sa tiez objednala niekedy v polovici aprila.bolia ma zuby.ale nechcem tam ist.mne bez injekcie ani nevrta.mam hrozne citlive zuby.a skacem a trham sa.som citlivka asi.
my sme uz konecne dali dokopy marekove auto a cele opletacky s policiou.toho zlodeja este ale stale nenasli.mareka to dost stve.uz aj prijali nejake mladsieho straznika.tak dufam ze ich uz nevykradnu.
hope.vazne ti neviem povedat co to moze byt.mozno mas zapal mozno sa ti roztahuje maternica.ak su to silne bolesti mala by si zajst k lekarovi.

hope

ahojte baby, som v 15+6tt a dnes pocitujem take pichanie v lavom boku ako keby vajecnik, viete mi nieco poradit? neviem ci mam ist k lekarovi. dakujem

dd

ahoj Lenka..no konecne :) uz som myslela, ze ti blbci Ta natolko odradili, ze uz neprispejes ani sem nam..no dobre ze Ste boli tam si tak oddychnut :) nabrat sily, zrelaxovat..ja sa tak troska tesim, ze snad pojdeme cez vikend konecne k mojim rodicom..mam ist v pondelok k zubarke, tak uvidim, mozno tam ostaneme na nejaku tu noc aspon ja s Betkou..ale uz je lepsie aj tu, ked uz je teplejsie, hned to cloveka aj viac bavi ist aj von :)..uz sme boli s Betkou vonku s kocikom, kocikovat babiku a uz sme aj testovali take odrazadlo detske :) a uz navstevujeme opat aj ihrisko :).normalne mam hned lepsiu naladu :D..no teraz mi je trocha smutno, sme same doma..manzel siel k rodine na dolniaky, nieco im tam pomontovat a tak..kedze oni nemaju deti a v rodine inych muzskych potomkov niet, tak vsetko pada na manzelovu hlavu..len mam o neho trocha strach, dneska dostal vodicak po tej nehode konecne a siel autom..ale tak budem verit a dufat, ze sa mu nic nestane..zelam Vam krasne dni, plne dobrej nalady! :)