Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

lenuliatko

ahoj dd .tak nechcela som tu pisat velmi.boli sme u nasich napisala som to aj safi.boli sme si trosku oddychnuto.bol to dobry napad lebo sme aspon zmenili prostredie vypadli z domu a polozili sme po okoli.rodicia sa bavili s malou.tak som im nebranila ved ju neuvidia zase dlhsiu dobu.chodili snou vonku a tak.konecne sme mali cas trochu si ododychnut.aj sme si po dlhsom case pozreli nejaky film :D

dd

ahoj Lenka! no ako sa mate?ako sa Vam dari?ako Ti je?vsetko v poriadku??dufam, ze ano..majte sa pekne a zelam prijemne dni!

lenuliatko

cista provokacia ze :marek cakame ta...panecku.nemozem si ani v nemocnici polezat.ale mna to nenastve.toto mi rodinu nerozbije.je to skor smiesne.cista porovokacia

dd

Lenka, pocuj, uz tam nepis do tej temy..ani ja uz nejdem pisat..len keby Safa napisala, tak napisem, ale inak uz nejdem pisat..sa tam asi zhrcili vsetci neprajnici sveta... :( skoda..

dd

teda s tou mojou maminkou som to myslela tak, ze ked sa jej narodil bracho, najstarsi z nas surodencov, tak mala menej rokov ako ja, ked som porodila dcerku..aby bolo jasnejsie :)