Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Starostlivost o vlasy znicene ofarbenim

nickie

este mi napadlo pouzivam takisto masku glisskur na poskodene vlasy s 19vyzivnymi latkami,stoji 189skk vlasy su po nej hebke ,leskle a uhladene,nie su suche a su prijemne na dotyk

nickie

ahoj,ja mam tiez vlasy odfarbovane uz xkrat a boli velmi suche az pokial som nezacala pouzivat vlasovu kozmetiku matrix biolage....vyskusaj,kupis v kadernictvach....pouzivam sadu pre oslabene,chemicky narusene a suche vlasy...sampon vyde 349skk a mam k tomu take kapsule ako masku za 449skk,,,velmi to pomohlo uz po prvom pouziti,mozes si vybrat sadu aku potrebujes presne pre tvoje vlasy

pupavanka

ahoj wanda, ja mam prirodzenu blond, ale nestastnym omylom som to zafarbila nacierno... vlasy mi kadernicka odfarbila na prvykrat na ozaj peknu bledohnedu farbu, len skoda, ze mam vlasy uplne suche... skusim tu studenu vodu aj sampon s acylpirinom, vdaka za radu

wanda2

ahoj pupavanka,ja mam tiez cierne vlasy a chcem ist na blond..na aku farbu ti ich stahovala?a podarilo sa jej to na prvy krat?lebo ja som to par razy skusala a dopadla som rysava =)inak aby si ich ńemala take suche,tak si ich skus umyvat v studenej vode.to ozivy korienky a vlas bude viac sviezejsi.a ako zabal mozes vyskusat do samponu si rozdrv acylpirin.to ti vlasy zregeneruje.mam to vyskusane kedze si vlasy farbym od 15rokov a to mam 21 =)papa

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.