Po vysadeni HAK

Príspevok v téme: Po vysadeni HAK
emmyx

ahojte, HAk som uzivala 1 a pol roka nikdy predtym som nemala problemy s pletou ani s lamanim nechtov a pod. po vysadeni som pribrala pat kil, pritom dodrziavam stale rovnaku zivotospravu, zacali sami mastit vlasy, mam take mierne akne na chrbate dekolte a semtam aj na tvari a lamu sa mi nechty...od vysadenia je to asi stvrt roka...zlepsi sa to? ci to bude stale rovnkae? kto mate podobne skusenosti, napiste prosim

Okiiko

Ako tu pisete o HAK, vela krat som nad tym premyslale ale.. Asi zostavam pri kondomoch.. A dufam ze nebudem mat ziadne problemy aby som to nemusela brat :( baby drzte sa

Tatianka17

Ahojte,
ja som HAK brala asi 4 roky kvôli obrovským bolestiam počas menštruácie (s tým,že lekár HAK prezentoval ako jediné dobré riešenie) Predtým som nemala žiadne problémy s pleťou ani priberaním. Po tom, ako som začala brať HAK som pribrala cca 5kg, čo pripisujem zvýšenej chuti do jedla a jednému z možných nežiadúcich účinkov, ktorým je zadržiavanie vody v organizme. HAK som vysadila pred cca 3. mesiacmi s tým, že sa mi veľmi zhoršila pleť (s ktorou som dovtedy nemala žiadne problémy) a stále čakám na prvú menštruáciu po vysadení. Tiež som si všimla, že mám mastnejšie vlasy a nechuť do jedla. Keby som pred jej užívaním vedela, ako môj organizmus rozhádže jej vysadenie, nikdy by som s ňou nezačala. Z vlastnej skúsenosti teda HAK neodporúčam :(

jaja

aj 3 to môže byť?? 2 už mám za sebou, ale občas sa objavia než. prízn. pred krámami som ako chorá - unavená, podráždená, bez nálady...:-(

qiu

prepáč nepozorne som si prečítala tvoju otázku takže moju otázku dole si nevšímaj :)no tak ak si to nemala predtým ako si začala brať HAK ja to asi spôsobené vysadením a malo by to to prejsť keď sa z tela vylúčia aj zvyšky hormónov...cca 2 možno 3 mesiace...:)pa

jaja

trvá to rôzne dlho ak je to z hak, kým to prestane pôsobiť, ja som mala napr. mesiac po vysadení vyrážky na celom chrbáte, vypadávali mi vlasy a mala som zlú kvalitu nechtov... :-((( 2 mesiace po vysadení sa to zlepšilo.