odfarbovanie vlasov

pupu

ahojte ja mám čierne vlasy a chcela by som sa spýtať že či nejakým zázrakom to nešlo spraviť na červené a koľko by to tak asi stálo... ale nechcem si zničiť vlasy

vanduska=)

caffte babenky chcela by som sa odfarbit na blond mam take stredne hnede vlasy ale to niesu moje jprave pretoze ich mam prefarbene na stredne hnede ked si kupim blond melir tak vytaha mi to pekne aelbo nie? co mam spravit dat si na to blond farbu alebo ako? pomozte pls

janka

prosim je aj neaky iny prostriedok aby som mala blond vlasy a nepouzila peroxid alebo farbu diki piste ne moj nick blahutka diki moooooc

lauraaa

Hech diky baby...rozhodla som sa ze to necham na odbornikov aj ked kamaratke som teraz odfarbovala hnedu na blond s peroxidom a spravila som si jeden pruzok vo vlasoch mam to krasne rysavo cervene fakt pekna farba ale netrufam si fat si peroxid na celu hlavu...kamaratka to ma zlto oranzove ale este jej na to idem dat jednu blond...drzte palce:D

Mati

No stiahnutie cez melir je setrnejsie, lebo ti naraz neodfarbi cele vlasy. A potom ked si das na ten melir farbu, tak tie pruzky ti chyti na rysavo... mozno postupne. Ale ked chces naraz, chod za dobrou kadernickou a potom pouzivaj vyzivne masky. Mne sa raz po neuspesnom domacom farbeni vlasy znicili, tak som musela ostrihat skoro na jezka. Oh. Nikdy viac.

deedee

no milá moja, čiernu neprefarbíš ničím a už vôbec nie šamponom.... treba si dať vytiahnuť farbu u kaderníčky. či už peroxid,alebo melír. inak sa to neda. alebo si nechaš vyrasť farbu, čo dosť trvá... daj vedieť, ako si dopadla. tiež mam čierne a chcem isť na rišavo. držím palce