muzska masturbacia

asdasd

baby kur*va trosku sa uvedomte.. ked vam povie pravdu tak kricite ze je necitlivy a ze ako je to mozne .. keby vam to zatajil a niekedy by sa prekecol tak zas kricite ze vas klamal a ze ako moze na niekoho mysliet.... clovek ma v hlave zakodovane ze sa ma rozmozovat,instinkt prezit vdaka ktoremu ludstvo existuje..tak tu prosim nefilozofujte o takych kravinach, on sam nemoze (z velkej casti) za to co sa mu sniva tak vam povie pravdu... trosku pouzivajte ten mozog nech tam len tak "neplava"

lolita22

ako sory ale potom ju vobec nelubi ak myslí pri tom na iné baby!!!! ako pochopim po manzelstve to sadnu na chlapov rozzne muchy ale je s nim rok a toto????????????? ako dobre masturbuje - to by ma nastvalo aj tak ale ze pri tom mysli na kamosky??????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????BOZE!!!

quaresma

...Lubim svoju priatelku.Sme spolu treti rok ale este sa mi nikdy nestalo aby som pri masturbacii myslel na inu..
Ved nemam na to ani dvovod...a pravdu povediac by sa mi pri predstave na inu ani nepostavil,,,lebo pre mna je jediny objekt tuzby moja priatelka.........a potom ako moze niekto lubit svoju babu,ked pri masturb.mysli na inu???..to fakt nechapem

jaja

súhlas s hruba_pič. ale zasa , keby ta náhodou (neprajem) podviedol a spýtaš sa ho- tak sa ti prizná a povie aj s kým...

hruba_pič

je normalne ze mysli na ine baby chlapi to zvyknu. ale co je to za nekulturneho netaktneho debila ze ti to prezradil???