Otazka pre zeny

pupik

pre kazdu je lepsie nieco ine, pokial tu zenu vzrusuju dotyky na povrchu tak potom ti nebude treba velky ale sikovny, no a pokial nie je schopna takeho orgazmu, ale chce vaginalny, tak rozhodne nech to ma viac ako priemer

ambroz

No ja mam nieco tesne cez slovensky priemer..a zatial s kazdou co som sa miloval a daval jej ho dnu az po koren tak uz som bol nadoraz a nerobilo im to dobre..podla mna je dolezita hrubka a nie dlzka

_zena_

moj priatel 15cm a nemilujeme sa na doraz pretoze ma bolia vnutorne organy. takze dlzka nie je vzdy ok. pridavam sa - zalezi na hrubke :)

sdfasf

dôležitejšia je hrubka. babská "rúra" je dlhá cca 14 cm. takže čím dlhší, tým to viac bolí. moj priateľ ma 20 cm a nadoraz mu zakazujem, lebo to dosť bolí. stačilo by samozrejme aj tých 16, ale hlavne ta hrubka.

quaresma

ano davam za pravdu ambrozovi...Ja mam takmer 18cm a ked som ho daval priatelke az po koren tak citila bolest,preto ho jej tak uz radsej nedavam....Arries podla mna masdostacujucu dlzku a ide skor o hrubku

ambroz

No ja mam nieco tesne cez slovensky priemer..a zatial s kazdou co som sa miloval a daval jej ho dnu az po koren tak uz som bol nadoraz a nerobilo im to dobre..podla mna je dolezita hrubka a nie dlzka