otazka od muza pre zeny

[zruseny12]

Miliana nepoznam ta,ale je to kruta realita mam 40rokov a vidim mam oci...vela filmou som videla na tuto temu/podla skutocnej udalosti/...aj osobne skusenosti mam,len ja som typ zeny,ze sa nedam ponizit...niekedy si to zena ani neuvedomi a dostane sa do takej pozicii,ze ....je to hrozne...

miliana

agina, si predstav ze si v manzelstve, mate deti, ziadne problemy, len tento tvoj osobny..tak nato kasles, aj ked citis ze to nie je dobre. A potom pride okamih, ked to zbalis nie ty ,ale ten tvoj partner.

[zruseny12]

netrap sa Miliana,je to zbytocne...vela chlapov je takych,ze zo sebavedomej zeny urobia trosku a potom ju este aj ponizia,kasli na to...nestoji za to...

miliana

poviem ti moju skusenost z manzelsta.
zo zaciatku ked bol nejaky problem, povedala som to priamo. Mas pravdu, veci sa vyriesili na kratky cas a znovu to iste.., alebo obycajny rozhovor , ked po chvili som zistila, ze ten moj nevie o com som hovorila. .Po case som sa uzavrela do seba a jednoducho som prestala komunikovat a veci sa nejak riesili.
Pri rozchode mi oznamil, ze nikdy nepoviem co chcem, ze som introvert a pod.
A zase mam slzy v ociach. TAK AKO TO JE< CHLAPY?
chodte do boha.

kamoska

je to uzatvoreny kruh. Ked baba povie chlapovi nieco priamo, tak to bud nepocuje ale prenho potom prestava byt "zahadna" a tym prestava mat o babu zaujem. Tak to baby riesia tak, ze nic nepovedia priamo....

usiko

no, vies, co...vibeke, je to tak ako si myslis...len to trba tej zene vysvetlit, ze to tak nie je...a ta rozumna pochopi....ze to nema cakat.....