prvy orgazmus, baby sup

juva

To video som si kukla aj ja..Fúú,no ak to tá baba nehrá,tak to môže byť vážna pecka.Asi to dám k nahliadnutiu môjmu priateľovi,nech to niekedy na mne vyskúša.Lebo ja orgazmus asi nikdy nedosiahnem.:(

cici

no aj ja som si to kukla,,,a tiez po tichu,,,a tak dala som si to aj hlasnejsie,,skoda ze to nie je po slovensky...ja som s jazykou vydreta

kikushka

D_nika!aaaaaa to co tam wlastne robi..lebo ja som si teraz nemohla ani hlasitost zapnut..lebo wedla su rodicia:D:..on ju tam aj masirowal niekde nie..w com je wlastne to kuzno?:)))

D_nika

k tomu orgazmu... baby, skuste poprosit partnerov, alebo im nejako "nechtiac" podsunte toto Zlatinko ‎(4.1.2008 23:59):
-odkaz odstránený- a ak sa posnazia, tak myslim, ze orgazmik bude :) na mna to teda ucinkovalo maximalne.. ja som to len raz nahodou videla na nete a ked s tym na mna vyrukoval moj priatel, tak som bola v siedmom nebi ;-) good luck :)

cici

jeeej diki moc za rady...no s tym pohybom som si vsimla...moc som to nevnimala. ale fakt uz stacil kusok a on sa nejak pohol a uslo mi to...tak dobre vediet...a co sa jedna tej psychyky. Je toho dost na mna. Fu asik kvoli psychyke sa nevim uvolnit.Taka zmena vsetkeho.Asik bude naj sa porozpravat o tom s priatelom,,,nemame problem tuto temu rozoberat...tak asik bude naj to s nim prebret. Fakt diki moc

*****

cici je dôležité aby si bola uvoľnená!!!, ale aj on a mysleli len jeden na druhého nič by ťa nemalo rušiť. Tiež dobré je aby ste sa po sexe porozprávali o tom kedy to išlo na teba aby nabudúce vydržal tú polohu. Prípadne mu to pri sexe naznač, že už to bude:-)mne sa to tiež niekedy stane, ale je to hlavne vtedy, keď partner zmení pohyb niekedy stači aj 1mm a už sa orgazmus stratí. Čiže spoznaj sa a nechaj ho aby ťa aj on pomaly spoznával. Určite to príde:-)pa

pupavka1

Urcite zalezi. Ale zas je to individualne, pretoze vela zalezi na tom, ako je baba vyzreta aj psychicky. Ako to vsetko berie. V neposlednom rade zalezi aj od skusenosti teba a priatela. A ci dostatocne poznas svoje telo. Ak sa poznas, orgazmus sa da dosiahnut lahsie. Neviem ci chapes ako to myslim.