potrat-kedy dalsie babo?

[zruseny12]

jasne,ze sa na to nezabuda,ale ked potom zase otehotnejes tak je to lepsie,lebo mas zase naco sa tesit,ale aj po rokoch clovek si spomenie na to potratene dieta,ake by uz bolo stare atd.tiez mam 2deti,zdrave...18,a11rokov.

asteri

ked otehotnela teraz, nemala by mat problem otehotniet zas. ak sa chces opytat, ake je percento dieta donosit, tak to je velmi vysoke. kazdy gynekolog ti povie, ze pri prvom tehotenstve sa najcastejsie stava, ze plod odumrie. ale je to takmer vzdy sposobene tym, ze nie je zivotaschopny. priroda sa s tym tak vysporiada. to dietatko by s najvacsou pravdepodobnostou nebolo zdrave. je to lepsie tak. aj ked je to smutne a v brusku prazdno....
ale nieco povzbudzujuce - uz mam teraz dve zdrave deticky na svete, takze je to ok. ale na to prve nezabudam.

[zruseny12]

ja som potratila a za chvilu mozno do dvoch mesiacoch som zase otehotnela,ale lekari mi to neodporucali,zalezi to aj na zdravi zeny a ako sa zase zotavi...syn teraz uz ma 18 rokov.Vela zalezi ake ma zena zdravie ....

asteri

3 az 6 mesiacov po potrate. nech zacnu skusat po tretom mesiaci.
viem ake to je, ked clovek pride o dietatko v brusku, strasne chyba.... nam sa podarilo 5 mesiacov po potrete