Som tehotna a on to dieta nechce

Príspevok v téme: Som tehotna a on to dieta nechce
streda

som uplne zufala,som tehot.a moj priatel chce aby som isla na interupciu.ked ja to dieta velmi chcem!on aj ja mame 21rokov a obidvaja mame pracu.On sa vyhovara ze je este mlady a nemame ani nic nasporene, aby sme mohli mat dieta.ja si myslim, ze by mi moji rodicia pomohli s dietatom.neviem co mama dalej robit nechcem stratit ani jeho ani to male
=(..

___o com___?

A este do tretice - ako mozete toho chlapa sudit podla tychto par riadkov? Nebol na dieta pripraveny, kedze nebolo planovane, tak je zaskoceny. Treba sa s nim citlivo rozpravat o ocakavaniach, nepredpokladat, ze chape, ako sa citis, ale mat s nim obrovsku trpezlivost (ako s chlapmi vseobecne) a uvidis, ze ked sa spamata z prvotneho soku, bude s uchom na tvojom brusku vyberat mena... Vela stastia!

kleaa

par poznamok
ak dieta chces, tak si ho nechaj. Ak mas rozumnych rodicov, tak sa s nimi porozpravaj.
nepozeraj ziadne stupidne filmy o interupciach, su tendencne.
Dieta za pomoci rodiny urcite vychovas.
a nechaj toho svojho zit jeho vlastnym zivotom, na tvojom mieste by som sa s nim nekontaktovala. Ono to tym chlapom po case dojde.
Mam to v rodine. Otec, ktory si nechcel zobrat sestru, ked bola tehotna, si ide dnes nohy dolamat za synom, ktory ma uz 20 dnes.Sestra ho dnes totalne vyzmyka z kazdej koruny akoze pre syna. Strasne to lutuje, je nestastny. Obidvaja, sestra a jej syn si ho riadne drzia od tela. Vzdy sa najdu nejake mlyny.

___o com___?

Co ak bude po nom?! Kriste, pred pridanim prispevku by mal byt aspon elementarny iq test, nech to neprepusta taketo kraviny. Geny sice dieta ovplyvnia, ale ked ma otca blbca, tak to neznamena, ze bude aj jeho potomok blby. Vychovou vela ovplyvnis a aj s vrodenymi vlastnostami sa da manipulovat. Priklad : precitlivela zena moze mat praveze empaticke dieta, ak ho bude v zivote spravne usmernovat - nie uplakane ako povedzme ona, ale praveze bude spravne citlivy a bude osozny ludom. Flegmaticky otec je mozno nevhodnym partnerom a ziadnou oporou zene, ale spravne usmernene dieta moze mat z tejto vrodenej dispozicie vyhodu - bude sa vediet na veci pozerat s odstupom a nadhladom... atd... atd...

___o com___?

21 a prilis mlada? nemyslim. za to, ze v dnesnej dobe je "moderne" mat dieta okolo tridsiatky??? ved prave v tomto veku je najvacsia pravdepodobnost ze matka i plod budu zdrave!

mandy21

no pravdupovediac, nechcela by som mat dieta s takym chlapom, ako je on. nezasluzi si to. i ked to male za nic nemoze. ale co ked bude po nom? je fakt hnusny do niecoho takeho ta nutit

streda

zajtra to bude 2 roky aj 2mes. co s nim chodim.Nas vztah je divny milujeme sa velmi moc!!viem ze on mna velmi miluje bo mi to stale hovori.No aj napriek tomu niekedy si dobre ponadavame jeden na druheho a ani jeden sa nedokazeme rozist.tak ma prekvapil ako sa k tomuto zachoval.rozpravali sme sa samozrejme niekedy aj o babu a hovoril ze chce ale neskor.tak dufam ze si to rychlo rozmysli..

Mati

Ak mas podporu zo strany rodiny, babo si nechaj. A uvidis.. casom to aj tvojmu partnerovi dojde, a ak nie, znamena to iba jedno - ze to nie je chlap pre teba. A neboj. Nikdy v tom nebudes sama:-)

streda

Holky ja Vam velmi pekne dakujem za podporu!!normalne som sa rozplakala...(asi to tehotenstvo na mna uz dolieha =) )ked tehot.na 100% budem urcite si babetko necham!!ved je pravda ze nemame 17 ako niektore holky rodia uz vtedy.Aj ked 100% tehotenstvo potvrdene nemam bo som si robila len testy aj prvy aj druhy vysiel pozitivne..pondelok idem doktorovi,tak uvidim ale citim ze nieco sa so mnou deje.No moj priatel hned reagoval na pozitivne testy potratom..v com ma ako moj priatel sklamal!

angeles

velmi ma mrzi do akej situacie si sa dostala...a viem ze to je pre teba velmi tazke...musis uznat ze si este mladucka na bábo a aj on, ale vsetko sa da zvladnut ked sa dvaja maju radi...mrzi ma ze tvoj priatel ti nie je oporou, nestoji za to debil jeden...neviem aký je medzi vami vztah a kolko ste spolu, ale skus ho trosku nechat tak nech sa mu to vryje do hlavy a nech popremysla...a ak sa rozhodne inak tak je to len obycajny slaboch ktorý nevie byt zodpovedny za to čo urobil...ked to babo chces tak si ho nechaj...rodicia ti pomozu a uvidis ze ked to male uvidis budes stastna ze si sa tak rozhodla ci uz s chlapom alebo bez chlapa...drzim ti palce

jajka

samozrejme ze nie je pripraveny na dieta, to ti povie kazdy chlap ktory sa chce vyhnut zodpovednosti, v ktoromkolvek veku. Dietatko si nechaj, chlapi su nespolahlivi. Niekedy je lepsie slobodnym mamickam ako vydatym. Okrem toho, aj pre neho je to sok, daj mu cas, teraz ho mataju nocne mory ako prebaluje pokakane dieta, ktore stale vresti. Ak ta naozaj lubi, tak to zvladnete, ak nie, nech ide do certa. Zvladnes to aj sama, mozno aj lepsie ako s nim. Nechod na potrat, stratis dieta, jeho aj samu seba.