ake mate skusenosti s make-upmi od dermacol??

horatio

musim sa pridat, aj ja oblubujem Dermacol 24h, fakt ma uzasnu kryciu schopnost a dost dobre aj "saje", takze nie som mastna aj dlhsiu dobu a v pripade, ze trochu potrebujem cez den prepudrovat, tak pri otreti servitkou mi nezide dolu aj make-up, ale krasne drzi na tvari, dovolim si povedat, ze po cely den. pouzivam prirodnu kozmetiku na tvar a hladala som aj make-up prirodny, ale nevyhovoval mi ani jeden prave kvoli tomu, ze zmatnovali len na chvilku, i ked konzistenciou a krytim boli v pohode (annemarie borlind, locherber). takze zatial u mna vedie Dermacol, mozu sa pri nom schovat aj drahe znacky

pipiPancucha

Dermacol Elixir bol v pohode, bola som spokojna, aj ked mam problematicku plet. Ak mas 20+, tak ocenis aj jemnucky liftingovy efekt.

Ve

včera som si kúpila mejkap 24hodinový, je výborný, ja naozaj nemám lepšie skúsenosti so žiadnym iným mejkapom, je matný, pleť sa neleskne, dobre kryje...krásne farbí...klobúk dolu

annicka

ten 24hodinovy skvele zmatnuje a myslim si ze je vhodny aj pre problematicku plet ked ze ja taku mam a pory mi neupchava ani nic podobne:O

edita

urcite. ja mam suchu a citlivu plet. aj mi trvalo, kym som nasla ten pravy. najprv som pouzivala od astor hypoalergenny, len ten sa mi velmi otieral. ten dermacol je tiez hypoalergenny, myslim, nemam ho teraz poruke. je dobry.