DôLEžITé

jaja

jasne, je to tak mariaaa ako píšeš, už jej nič nepomôže. ja si len píšem svoj názor ako všetci, tak pohoda...

[zruseny12]

jaja nechaj to tak,su vselijaky ludia.A nikto nemoze sudit ani to dievca ani lekarou podla toho co napise nejaky casopis,ano podla toho co niekto povie neboli sme tam presne v tej miestnosti kde sa to stalo,tak tazko teraz hovorit kde je pravda,ale jednu vec viem iste ona je mrtva tak viac znesie a nemoze sa branit...a necham to tak...len boh je svedkom ako to bolo...prajem Ti krasny den...

jaja

akože nechcem nikoho uraziť, ale pokúsila som sa nadviazať konverzaciu, asi nie každý to potrebuje, ked tu kočka vyskočila do mna- tak sa teda ospravedlnujem za neoprávnený pokus... niekomu stačí len si napísať názor a neriešiť iných, ja iné názory akceptujem:-)))

leerka

a este ked sme pri tom, urcite by som verila bulvaru, lebo -"vzdy pisu pravdu". ani nevies co presne sa stalo, tam sa napise vselico...

leerka

ja sa tu s tebou nebudem hadat, je to moj nazor a hotovo, tak mi ho nechaj, aj ty mas vlastny, ale tajit to nemala a konec...

jaja

ako môžeš povedať, že to bola jej chyba, ked jej lekár asi ani nezobral krv, ked neurčil vrodenú poruchu zrážanlivosti krvi??? asi ani nevedela čo sa s nou deje- málo info- to je tá chyba! ty tiež ješ hak, čo ???