NEISTOTA

Príspevok v téme: NEISTOTA
martinson

Prosím o radu, pred vyše mesiacom som mal pohl.styk s prostitútkou, bol vykonaný orál, vaginál, obe s gumou! Po mesiaci som dostal také obavy, že čo ked ma náhodou tá osoba nakazila HIV ! Neviem, možno si namýšlam, proste poznám spôsoby prenosu HIV, ale čo ked predsa, začalo ma trápiť aj preto, že som mesiac na to mal ucpatý nos, a cítil som sa trochu slabšie, trvalo to asi 6 dní! iné príznaky ako uzliny, hnačka, dávenie, som nemal! ale zas ked bola použitá guma, tak by nemalo byť teoreticky možné preniesť hiv, po dotyku jej vagíny a po chvíli dotyk môjho penisa by nemal byť spôsob prenosu !proste aj tak, začal som sa všelijak odvtedy kontrolovať a vsugeruvávať, že čo ked náhodou, čo ked sa mi natrhla guma a tak! na testy si určite po uplynutí tých 3 mesiacoch skočím!! poradte, myslíte že by som mohol dostať od nej HIV, jaké je riziko, mali ste podobné obavy, situáciu? seriózne odpovede, vďaka

hm

Najlepsia liecba je prevencia: teda, nesexovat s prostitutkou. Vtedy si na to nemyslel?
Ale kedze sa to uz stalo, tak vyckaj tie 3 mesiace a chod na odber krvi..a ja by som zatial bola zdrzanliva, co sa sexu tyka, co ked nahodou som to dostal-a...ale v tvojom pripade, ak kondom nepraskol, a vase sliny alebo krv sa nestretli, nevidim velku sancu na moznu infekciu.
Este otazke pre Teba: bol si prvykrat s prostitutkou? Ked hej, aj v buducnosti budes vyhladavat ich sluzby?
Mozem sa spytat, preco muz vyhlada prostitutku? Ved je to nechutne, aspon podla mna, medzi stykmi a oralmi sa ani nema kde umyt...no fuj:( Sorry, ale to je moj nazor.