Vytok

m.bambula

Caute baby! Ja tiez mam vytok, biely a husty, nepali ani nesvrbi.. dnes som bola u gynekologa, lebo uz som nevedela ako sa toho zbavit a zistil ze mam bakterialnu vaginozu.. dal mi lieky na 2 tyzdne.. takze baby co mate podobny problem,radsej sup k doktorovi, bez spravnej kombinacie liekov sa toho nezbavite! a nebojte sa vysetrenie neboli,budete to mat za sebou behom par sekund, netreba sa hanbit vraj skoro kazda zena sa s takym niecim v zivote stretne..

pipina

AHOJTE NO VERU TAK vytok je chorobny ked svrbi aj pri moceni a vo vaginke ved naco stresy ist ku gynoske a ta da cipky. a po par dnoch je po probleme. Pocula som ze na nejaky vytok zabera aj biely jogurt aby narovnah floru vo vagine.. ale neviem ake priznaky na mat ten vytok !!! MOZETE MI PORADIT ! please aby som vedela kedy tam mam dat ten jogurt.. ja mavam stale vlhke nohavicky ale to s ineho dovodu. no ale tak tyzden pred kramamy sa mi vnutri zmastni neni normalne vlhka ale mastna biela neni som s toho nadsena ako nepachne nic vobec a gynoska ze je to normalne ale neviem nikdy predtym som to nemala myslim ze to moze byt aj zo stravy kedze som vegetarianka.. NEPORADITE ma to niekto iny??? papa DIK moc

machulka006

tak ak ťa tam svrbí a páli, a máš aj výtok, tak naozaj môže ísť o vaginálnu kandidózu...treba k ženskému lekárovi, ten ti poradí viac...good luck !

machulka006

ifka: pošva je prirodzene zvlhčená bielym(čírym) až bledožltým výtokom...to je normálny výtok... a ten tiež nevoní po fialkách či konvalinkách... ale napriek tzomu je prirodzený

lussy11

Machulka006:Antikoncepciu neberiem ziadnu,ja som ten prvy prispevok pisala dost na rychlo a popritom pozabudla na niektore vady:)Mna tam dole dost svrbi a pali,pri sexe pobolieva.Precitala som si par prispevkov a dala si "diagnozu"vag.kandidoza.Ale aj tak pre istotu skocim na gyndu.Dakujem.

lussy11

Machulka006:Antikoncepciu neberiem ziadnu,ale ide aj o to,ze ten vytok pachne.Ja som to pisala prvy krat na rychlo a neuvedomila si aj ostatne vady:)Mna tam dole aj dost svrby a pali a pri sexe boli.Ja uz som si precitala zo par prispevkov a dala si "diagnozu"vaginalna kandidoza"Sak ale ja aj tak radsej skocim ku gynde.Dakujem.

zuziq

awoj...potrebujem surne poradit...mam hrudkowy wytok...dnes zo mna normalne wysli hrudky...ja uz nwm co s tym,a strasne sa bojim...=´(pls POMOOC