Krčná chrbtica a záchvaty v noci

Príspevok v téme: Krčná chrbtica a záchvaty v noci
shrekula

Vedel by mi niekto poradiť čo s tým? Mám problémy s krčnou chrbticou, prečítala som si viacej príspevkou s touto témou.Mám tiež problémy s cestovaním, mám pocit že sa zadusím ked nastúpim do vlaku,ale okrem pocitov úzkosti až paniky mám problém v noci. Zobúdzam sa na pocit že sa nemôžem nadýchnuť, v nose mám křč a trvá to pár sekúnd.Musím to predýchať ústami a niekedy ani oči nemôžem otvoriť. K neurologovi chodím už 4 roky, určil mi že mám epileprsiu čo podľa mojho názoru nie je správna liečba. Prakticky až teraz som bola na odporučanie druhého lekára na magnetickej rezonancii kde mi zistili že mám blok.postavenie stavcov 2-6. Už nevie kam mám ísť. Som stále na liekoch, ktoré zaberajú len čiatočne. Vie mi niekto poradiť?

shrekula

Ono to je pekne vedieť že nás je vela, ale žiť s tým je ťažké. 999 - ty to máš 3 roky ja takých 8, a predstava že mám 32 a možno budem žiť ešte raz toľko a s touto chorobou, ktorú ani nevedia poriadne diagnostikovať ma priam deprimuje.Vdaka nej mám aj klaustrofobiu, a nechci si ani predstaviť ako mi bolo ked som bola na magnetickej rezonancii.Ak si videla film Babí léto ta tak nejako. Mám rodinu, prácu , ale prestávam to zvládať. Teraz už 3 mesiac sedím doma, pretože nemôžem ísť von. A rady typu pomôže ti akupunktúra neberiem, pretože to som už dávno preskákala a efekt žiaden.A k tomu všetkému bývam v takom malom meste, neurolog tu je raz začas a tam kam chodím ma vezmu až v máji. Ale aj tak na mňa pozerajú ako na kuka ked im hovorím o problémoch. Tak neviem, ale takto sa žiť nedá.

999

kolko mas rokov ja mamm 25 a tieto problemyasi 3 roky je to nieco priserne toto prezivat presssne tak autobus vlak to je taka mala nocna mora a o lete ani nevravim aj aj sa budim v noci nato ze nemozem dychat ze mi trpene nos ale stalo sa mi viac krat ze som skocila nato ze sa dusim akoby mi zastalo srce alebo pluca hrozne daco fakt sila a navise busenie srdca bolest na lavej strane hrudnika ...co ti mam poradit vies kolko nas takych je a nikto nam nevie pomoctmoj lekar ani nevie co vsetko mi je a hlavnaňe z coho je to hrozneak na nieco pride daj vediet