casto mi "pada z oci"

Príspevok v téme: casto mi "pada z oci"
Lenush

je to velmi neprijemny pocit a po uhlikoch vzdy zvracam aj niekolkokrat.. poradte mi prosim, ako sa toho zbavit. co pomaha? pocula som o rastlinke cistec, ale zial, neviem kde sa da zohnat. a naruby sa moze nosit ktorakolvek cast oblecenia? alebo by to malo byt tielko? vyskusam uz naozaj cokolvek. za vsetky rady vopred dakujem

Lenush

figurka - musi to byt siestimi? lebo ked je to na ochranu tak kludne by som si tam spravila aj 20 uzlikov.. a moze sa to nosit aj na nohe? lebo ja na ruke velmi nenosim naramky

Lenush

panca nemusi sa skaredo pozriet, akokolvek, ale ten clovek to ma proste v ociach. proste "ziza" na druheho.. neviem to velmi dobre vysvetlit, ale iny vyraz na to nepoznam ako spadlo z oci

Lenush

ked na teba dlho niekto pozera, je to jedno ci pekne alebo skaredo, ale tebe sa z toho spravi zle.. boli hlava aj zaludok a je to velmi neprijemny pocit. vtedy sa robia uhliky a cloveku sa ulavi

Lenush

ked na teba dlho niekto pozera, je to jedno ci pekne alebo skaredo, ale tebe sa z toho spravi zle.. boli hlava aj zaludok a je to velmi neprijemny pocit. vtedy sa robia uhliky a cloveku sa ulavi