skusenosti s vibracnym kruzkom-sex

cercill

sposobilo mi to akurat predcasny orgazmus.. nestacil len prestat sa hybat, proste ma to dokoncilo a draha nepocitila nieco viac, nieco ine.. najlepsia pomôcka je podla mna ruka na klitorise a este je to aj zadarmo:)

gastanko

mne aj priatelovi sa ten durex paci :) bolo to supeeeeeeeeer

vobec nemusis ist do sex-shopu, najdi si nejaky obchod na nete, vyber si co chces a oni ti to Diskretne poslu domov. Ja som to vyskusala, objednala som si venusine gulicky no a bol tam nazov nejakej firmy, a nie ze: eroticke pomocky .. . hehe to by bolo na poste dost trapne :-D a aj cez www.durex.sk sa da objednavat a maju tam celkom zaujimave vybratory take co mozete obaja vyuzit :-D

...

anac v tom durexe a aj pepine sa da vymenit baterka len sa treba trosku poznazit....lebo sa taksie zohanaju...ale ja mam uz taky normalny takze pohode...a preco by maly byt ako tie pomocky na nic ???asi nemas fantaziu

jana333

skus vymysliet ine pomocky,,,stoji to skro rovnako a mas to na dlhsie..Musis ist do sex shopu. toto je skutocne o nicom (ten durex)

lalaju

my sme to s priatelom vyskusali a fakt skoda penazi aspon sa nasmejes ako to vybruje ale nic viac.skace skace a vobec nic z toho.a este ked si to poriadne rozdavas tak uz vobec.skoda skuste nieco ine

...

no mne a holke sa to lubilo...taky zvlasni pocit aspon nie je stereotip...ja rad experimentujem s holkou nebavi ma to ked je to stale to iste...