CO MI JE ? poradte mi prosim

fomarik

Ahojte, som tu nová Hladám pomoc kdekolvek. V decembri som musela podstupit vyskrab v 7 tyzdni tehot. Dost ma to vzalo, lebo babatko malo byt vytuzene. Dlho sma na nom pracovali. Avsak sa mu nevyvinulo srdiecko, a tak mi ho museli zobrat. Co je vsak mojim terajsim problemom, je fakt, ze od toho zákroku stale krvacam, ale nie je to menstruacia. Moj lekar mi este vo februari povedal, zevraj sa este cisti. V marci mi dal Neofolin, po ktorom som prestala krvacat len na 4 dni a zase sa to zacalo. Zevraj moja kyretaz bola velmi hlboka. Ale neviem o ziadnom podoibnom pripade, aby zena tak dlho krvacala po aborte missed. Som zufala, pretoze bez normalneho menstruac. cyklu sa tazko znovu otehotnie. Uz rok uzivam kyselinu listovu a od zakroku mam uzivat len ascorutin. Nemáta niekto s týmto skusenosti????? Velmi pekne dakujem!

utopia

Určite stres. Radšej skôr ako vobec. Pred štyrmi rokmi ma chcel znásilniť kamarát a mala som dostať menzes o týždeň,ale v tej panike,šoku a strachu sa mi to spustilo hned,čo dodnes nechápem a nebol len trochu ale veľmi silno jak z vododvodu,on sa preľakol a prestal. Verím tomu,že aj Boh stál vtedy pri mne,lebo ak by sa mi to vtedy nebolo stalo,už ho mám v sebe. Fúúj

usiko

nic zvlastne, je to tak, stress....alebo antibiotika alebo choroba alebo hocico...ak sa to bude opakovat, zajdi za gynekologom...