lizanie ritky a sliny-sex

khulali

no tak chalani ja by som vam dala lizat rit len po velkej potreby dobre by bolo neutrela by som si rit papierom ale lizal by mi miekto to musi byt super dievcata vyskusajte to vtedy budete vediet naozaj ze ten chlap vas miluje a nechce len sex.zdravim khulali

tejka

:DDD...........poviem jednu skúsenosť....jeden môj kámoš by chcel anál,ale tvrdí, že mi ženy to tam máme úzko.........hmm

FASTER

Ahojte.
Chcem sa opytat jednu vec. Co sa mi moze stat popripade ake choroby mozem dostat ked som priatelke olizal anal a strcil som jej do analu aj jazyk ale len jeden krat na par sekund.
Dakujem za odpovede.

eklhaft

Hadate sa tu ako male deti. Keby ste vedeli kolko zadkov ste zjedli v salamoch ,sunkach ,pastekach , kolko krat ste jedli aj bez umytia ,, pretierali si oci .... A lizat zadok partnerke ,ktora je umyta , to sa zda hnusne ???? Co zijete v labaku bez bakterii ???

xxxk

vyste asi zabudli o com to je,analny sex je parada a lizanie este nikoho nezabilo,teda mna este nie a uz si to uzivam par rokov,normalne aj teraz mam chut na peknu ritku,zavolaj

feanors

Helicobacterom sa nemusi nakazit kazdy clovek. Niekto je voci tomu odolnejsi, niekto sa nakazi hned. Helicobacterom trpi viac ako tretina ludi na svete. Ak sa dodrzi hygiena neni sa coho bat a to plati ci uz pri sexualnych hrach alebo beznnych cinnostiach kazdy den.Povie ti to kazdy lekar ak dodrziavas hygienu tzn. umyvas sa mydlom dokladne, netreba sa bat rizika nakazy... tot vse...

etela

feanors, helicobakter sa okrem iných zdrojov prenáša aj fekáliami, ktoré síce na riti nevidno ale baktérie sa tam nachádzajú.Hovoríš o hygiene,ty si myslíš, že keď si umyješ r.ť vodou a mydlom, tak je na 100% sterilná?? To by si si musel pred tým lýzaním r.ť zdezinfikovať, aby si mal ako takú istotu, že do seba nedávaš baktérie.Čo sa týka baktérií, tie sa nachádzajú všade, ale to predsa nebudeme tu rozpisovať, to by bolo na inú tému a nie na túto.Ak ti to je stále smiešne pokojne sa smej ďalej, ja ťa nebudem presviedčať o mojom názore ako sa snažíš ty.

feanors

etela u teba mudrost z visne spadla ze?? Mam pocit akokeby si bola najmudrejsia. Nebudem tu rozoberat tych co to maju radi a tych co nie ale v kazdom jednom z tvojich prispevkov sa nachadza dajaky blud. Helicobacter mi povedz ako sa dostane cez analny otvor do organizmu.Priamo cez analny otvor. No daj nech sa zasmejem. A dalej helicobactera chytis so 100% vecsou pravdepodobnostou hocikde inde. pri piti po niekom inom, pri zlej hygiene atd. vies kolko mas bakterii na rukach?

feanors

etela u teba mudrost z visne spadla ze?? Mam pocit akokeby si bola najmudrejsia. Nebudem tu rozoberat tych co to maju radi a tych co nie ale v kazdom jednom z tvojich prispevkov sa nachadza dajaky blud. Helicobacter mi povedz ako sa dostane cez analny otvor do organizmu.Priamo cez analny otvor. No daj nech sa zasmejem. A dalej helicobactera chytis so 100% vecsou pravdepodobnostou hocikde inde. pri piti po niekom inom, pri zlej hygiene atd. vies kolko mas bakterii na rukach?