lizanie ritky a sliny-sex

D_nika

a tak ja nechcem ze "uz nikdy viac", lebo sa mi to paci, len neviem, ako by som eliminovala tie vyrazky, ci co to je... vyzera to ako potnicky na stehnach v lete obcas, len je to na zadku...

D_nika

kajanka, skusila som a ide ma z toho mierne porazit :D jeden-dva dni to bolo v pohode a teraz uz mam asi treti den fest vyrazky na zadku... v predu uz nemamvam, na to mam svoje sposoby a zmizne to rychlo, ak sa objavi, ale neviem, co s tymto.. vyzera to teraz nechutne, je toho dost vela a boli to.. neviem, ako to opisat, ale mam to na ten casti zadku... no ked sedis na kraji stolicky, tak presne tam to mam... nie medzi polkami ale tak "nad nimi", teda ako ta vonkajsia cast... neviete niekto co s tym???

lolita22

no moj to nikdy nerobil ale minule sa nazhavil a tak mi ritku lizal:) bolo to take prijemne... pripravujeme sa na anal, ale ja mam obavy, minule ked tam kcel vojst tak ma to tak fest bolelo ze mam teraz ked na to pomyslim fantomove bolesti:D neviem asi prehltol, ale pred kazdym milovanim som v sprche tak v poho

D_nika

oida, ja som tiez nechcela mu to dovolit, ale proste jeho to tak nehorazne vzrusuje, ze som sa proste nechala uniest... a popravde, vie ma dostat dost do varu, ze mi to je aj jedno, co so mnou robi :D

oida

ani to by som nechcela zazit... aj moj frajer ma taky nazor... su iste veci ktore sa nam na tom pacia ale celkovo nie... podla mna je to neprirodzene a nechutne...

#mato

ja som partnerke raz lizal prdelinku, v sprche...nevidim na tom nic zle.Ked sa dodrzi hygiena ,ta preco nie...Ale radsej jej drazdim prdelku prstikom alebo penisom :)

D_nika

ako si to tam "cistit"?? tak to si neviem nejako predstavit.. inak, baby, ked vam tam partner da prstek, alebo tak, nemate potom taky pocit po dlhsej dobe, ze mate take nafuknute brucho? ja ked od neho pridem, vzdy doma fest mam pocit, ze si asi "vyprdim creva" :D stava sa to aj vam??

pipina

kto ma rad aj anal a vie ako si to tam cistit nema strach aj ked partner lize dierku analiku zvnutra a chuti chutiiii hehe a ja milujem mojmu lizat ritku a som taka nadrzana ze mi je jedno ci ju ma cistu ale zatial sa mi nestalo ze by nebola ! a potom budu prstiky...a ktovie co dalej len aby sa z vas nestali take uchylacky ako som ja hehhe pa