alkohol ma zničil umieram

Príspevok v téme: alkohol ma zničil umieram
llolo

pil som tri mesiace vkuse a teraz mam problemy nepijem mesiac a už ani neplanujem /aj ked neviem či to neni neskoro stym že som prestal/ mam žlty jazyk už dva tyždne taky suchy suché pery zožltnutu tvar mam aj taku nie peknu ale už sa mi zda že sa to troška zlepšilo ale stale to neni ono ako to byvalo...myslite že mam niečo na čo sa umiera? už mi nepomôže to že už v živote nebudem piť? som zufalý velmo sa bojim čo mi najdu aku chorobu mam 19 a bojim sa teraz o život. prosim poradte mi čo mam robiť, čo to môže byť? cirhoza pečene? nepil som vela doteraz len tieto posledne tri mesiace každy den som bol opity a občas aj lieky som mal... velmo to lutujem ale asi neskoro umieram umieram idem sa doraziť neska večer asi posledny krat s alkoholom

esther

llolo je len na tebe, co vlastne chces. pit a nicit si zdravie. zamysli sa preco to robis, čo ta k tomu vedie. ostatnym - netreba hned odsudzovat, mozno nie kazdý ale vacsina ludí si prejde istým alkoholickým obdobím. llolo je este mladý a možno si utriedi veci a umúdri. ps myslim, ze mas len take obdobie, inak by si nevydrzal 3 mesiace abstinovat...

ivuša

navstiv lekarku, nech ti porobi testy, to bude pecen..akurat mi vcera kamoska spominala jedneho chalana, co mal tvoje priznaky, ale nikdy jej neprezradil, co to mal, ael odvtedy sa tvari, ze dobrovolne abstinuje, ale nie je to az tak dobrovolne ... lieky a alkohol, redbull a alkohol su najhorsie kombinacie co svojej peceni mozes pripravit...

lollo

povec mi čo ti nesedí. ?! jáj mademojseminča čo ma ty poučuješ? povec mi čo ti nesedí... načo sa ozývaš. vypni to.

mademoiselle

jaj chlapce, si strasne mkady a nicis si zivot, pises ze nepijes uz 3 mesiace, hm casovo to celkom nesedi, ale nevadi.& ale na tvojom mieste by som ani nezacinala.& nepochopim ako si mladi ludia mozu takto kazit zivot, strieskat sa niekde kazdy dena co myslis, to je frajerina,alebo ako&, co ma takyalkoholik za zivot&, naj.... sa kazdy den, potom jeho rodinu len trapi, taki si nezasluzia ani zit, vazne, viem co alkohol dokaze urobit s clovekom, stacilo by ti viediet takeho cloveka, co s´dokaze za 20 rokov sposobit celej rodine a nikd yby si nedal chlast do huby

panča

asi si riadne prestrelil a tvoja pecen (zlcnik) to nezvladli. treba, aby si si nasadil dietu a uzival nieco na podporu pecene (napr. essencial fotre). Alebo normalne chod k lekarovi, da ta dokopy.Vela stastia

a netrep s tym dorazenim, zvladnes to, budes OK

gumajz

zrejme máš podráždený žlčník aj pečeň, vzchop sa a abstinuj a začni radšej brať nejaké lieky na pečeň, aby sa ti zregenerovala si ešte mladý.Kúp si v lekárni Lipovitan a čaj sylimarin a hlavne nechlasci ak nechceš ozaj zomrieť.