Orál babe - môžem s ním niečo pokaziť

Príspevok v téme: Orál babe - môžem s ním niečo pokaziť
tomáš

Čaute chcem sa báb spýtať, či môžem niečo orálom pokaziť ?
Mám 23 a som panic priateľka má iba 16tnásť no veľmi rád by som jej urobil orál. Len neviem či je to na prvý krát dobrý nápad ? Ešte som to vôbec nerobil ale veľmi by som to chcel spraviť, len sa bojím či jej to nebude náhodou nepríjemne, lebo kamarátka hovorila, že ona to priateľovi nedovolí. Nechce povedať prečo ale, že jej to je nepríjemné. Tak teraz som v rozpakoch ...

juva

Aj ja som mala zo začiatku problém s tým ho tam pustiť v domnení,že som neni čistá a že mu to nebude príjemné..Keď videl,že to nechcem,tak sa ma spýtal,že či mi je to nepríjemné,a ja som mu to potom vysvetlila.Povedal,že je všetko ok a že jemu sa to páči.Teraz je to už v poriadku.Len netreba mať predsudky a odstrániť si bloky.:)

tomáš..

Z teba musí mať priateľ radosť mať ťa doma ... :) Nemôžem to na tebe vyskúšať ? :DD Ale nie srandujem... :)

andyna

Baba sa moze bat, ze jej to tam smrdi. Niektore si myslia, ze aj ked sa umyju, tak tu svoju vonu nezmyju a chalanovi to nevonia. Ale opak je pravdou, chalanom to vonia a vzrusuje ich to.Babe treba odstranit blok z hlavy a presvedcit ju, ze je vsetko super a ok:)
Na prvy krat sa kludne moze stat, ze ju nespravis. kludne sa jej pytaj, ako jej je to najprijemnejsie, ked budes obmienat smery a tempa :) ked ti povie, co sa jej paci najviac, tak vtedy rob tento pohyb jazykom niekolko minut a vtedy sa ti podari ju spravit...ale chce to vsetko cvik.