SEKTY.......

Príspevok v téme: SEKTY.......
[zruseny12]

PRAJEM PEKNY DEN....VSETKYM,DNES MA TROSKU NASTVALI LUDIA,KTORY PRISLI ZAZVONONILI A ZACALI MI HOVORIT O NEJAKOM STRETNUTI,KED SOM IM POVEDALA,ZE NAMAM ZAUJEM ANI MOJA RODINA TAK MI NA TO ODPOVEDALA TA PANI:VY SI NEVAZITE ZIVOTA?NO TO MI STACILO...AKE MATE SKUSENOSTI ZO SEKTAMI?LEBO JA SOM TAKYCH LUDI POZNALA,DOKONCA SOM ICH ANI NEODSUDZOVALA V DOBE KED NA NICH KAZDY PLUL,A NAKONIEC SA STALO,ZE ONI PLULI NA MNA.LEN PRETO,ZE EX SI NASIEL INU...MNA ZA TO ZACALI ODSUDZOVAT,A VTEDY SOM SPOZNALA,ZE NIKTO KTO TVRDI,ZE JE VERIACI NIM NIE JE....A ESTE DOKONCA AJ ICH DCERA ROZBILA MANZELSTVO A ZOBRALA DVOM DETOM OTCA A TO SI HOVORIA VERIACI.mYSLIM SI,ZE SEKTA LEN ZNEUZIVA LUDI KTORY SU NA TOM TROCHU V ZIVOTNEJ SITUACII HORSIE HNED SA ICH CHYTAJU...A KED IM TO NEJDE TAK ICH TLACIA K STENE A POUZIVAJU PSYCHOLOG.NATLAK A KTO SA DA MA SMOLU.JA NEPATRIM NIKAM, NECHODIM DO KOSTOLA,ALE V BOHA VERIM...A SNAZIM SA ZIT TAK ABY SOM NIKOMU NEUBLIZOVALA...AKE MATE VY SKUSENOSTI,STALO SA AJ VAM ABY VAS OSLOVILI A TAKTO TLACILI K MURU?

nashira

No asi to aj tak...Vodu kazem vino pijem.Cest vynimkam.Ja verim v Boha a tiez nikde momentalne nepatrim a ani nechcem aspon momentalne nie.

[zruseny12]

sak prave aj pre mna,a oni idu niekomu nieco hovorit,ze si clovek nevazi zivot...vies mi mame v rodine aj fararou.,ale ja som nestranna a zijem si svoj zivot/v boha ale verim/ a poznala som jehovisticku rodinu ked som bola vydata,v totalite,nikdy som ich neodsudzovala,kazdy v tej dobe na nich plul,a ked si ex nasiel inu a akurat padla totalita tak oni mna odsudili...a to ,ze vraj citaju bibliu...ja som evanielicka,ale do kostola nechodim,lebo neznamena, ze ked pojdem do kostola,ze som lepsi clovek...a toto nie je precitlivelost,ale som nad tym zacala rozmyslat ako oni vedia cloveka psychicky spracovat,a ked je clovek fakt citlivy tak moze skoncit zle...

[zruseny12]

to neni ziadna precitlivenost to skusaju zakazdym kolko krat ma stretnu,alebo idu cielene a tiez som im slusne odpovedala, dakujem mi nemame zaujem a oni hned na to,ze si nevazim zivot...a to uz skusaju dlho len [po dlhsich intervaloch,zijem v malom meste a kazdy o kazdom vie...a potom si dovoluju...nie si od nas ked boli aj u vas?myslim ze do susedou ani nezvonili,lebo sused je kostolnik...a oni velmi dobre vedia ze by vobec nepochodili...

jajka

myslim ze si trochu precitlivena...nesmies to brat osobne, skusaju to. Ja im vzdy slusne poviem, ze nemam cas a potom pochopia. Aj u nas boli dnes :)Urcite su medzi nimi ti, ktori to myslia uprimne aj taki, co si chcu liecit svoje komplexy poucovanim inych. Ako vsade