Ako zmenit svoje myslenie..

Príspevok v téme: Ako zmenit svoje myslenie..
suns

Píšem, pretože potrebujem počuť Váš názor.. Človek sa zrazu dostane do situácie, kedy si uvedomí, že nerobí všetko až tak dobre... uvedomí si, že už má 20 rokov, vstupuje do ozajstného života, má za sebou oporu u priateľa, no on sám je problémom. Ako sa zbaviť niektorých ženských vlastností - akou je napríklad ješitnosť.. pocit, že sa potrebujem pred niekym ukazovať, že keď na mňa niekto hľadí, ja sa musím tváriť tak a tak... ako si nevšímať okolie, a nedovoliť, aby mi zasahovalo do myslenia? Ako prestať riešiť problémy iných, a zamerať sa na svoje problémy? Ako zmeniť svoje myslenie, ale zachovať osobnosť? ...

suns

noo s odstupom casu, akoby s prichodom tej 20. a vysokej skoly.. akoby sa vsetko zmenilo.. clovek casom ziska iny pohlad na svet... na zivot.. je to super, takto sa menit, robit pokroky.. uz ma vobec netrapia ini ludia, som obcas doslova alergicka.. na ludi.. a ich stupiditu.. achh ale neostava nic ine, iba sa s tym zmierit... alebo sa odstahovat:D:D:D cafte zelam vela uspechov:)

mamca

Myslím,že už máš svoje skúsenosti,ktoré ti pomôžu predvídať.Viac dôveruj svojmu vnútornému "hlasu" a hlavne,čas od času sa predýchaj,získaš potrebný čas na predídenie tých chýb.Podľa mňa si jednoducho akčný človek,nesnaž sa to príliš brzdiť,skôr usmerniť.Ver si,zdá sa mi,že v tomto máš rezervy.:DDD

suns

áno, to ja viem.. ale ja to potrebujem.. človek je často zaslepený svojim konaním a nevidí, čo spôsobuje...až dôsledky mu dosvedčia, že jeho správanie nie je v poriadku... ďakujem za radu od múdreho človeka..

mamca

Suns,je rozdiel medzi robením chýb a konaním podľa osobnosti.Daj si pozor,či výčitky tvojho priateľa sú o chybách alebo o zmene tvojej povahy.Nie vždy má pravdu ten,kto vie podať argumenty.Tvoja zmena má priniesť radosť hlavne tebe,nie tvojmu partnerovi.

suns

ano, ano :) prepac, zle som sa vyjadrila.. noo my chodíme cez víkendy s partiou von.. a to vyplynulo z mojej povahy..že chalani nalievali, a ja - veď prečo by som si nedala... ale pracujem na sebe...

[zruseny12]

jaj,a tak potom vznikaju nedorozumenia...ja som myslela, ze sama s nimi chodis...tak nepij tolko...ked som zase spravne pochopila,ze si sa opila...je to tazke,radit...