Mykoplazmy

Príspevok v téme: Mykoplazmy
tiny

Potrebujem poradiť, už od augusta minulého roku som bola až do novembra preliečená 2krát na tieto mykoplazmy a do tretice podľa najnovších testov ich mám stále dosť zvýšené, ak máte nejaký recept tak mi poraďte už nechcem žiadne antibiotiká, lebo to nepomáha, no čítala som tu niečo o tom ale neviem to konkrétne nájsť, ďakujem za každú radu / ak ste to mali tak napíšte liečbu akú ste podstúpili/

lolololo

Som si ani nevsimol, ze to je uz pred vise 2 mesiacmi co si pisala.
No a ako ti je teraz, ak to budes citat:)
Inac je to isto v teme autoimunne choroby.

lolololo

ja som mlady chalan pred 20-tkou..
dost mi zacalo pukat v klboch a dost ma aj bolia..
ja sice nemam mykoplazmy, ale prekonal som chlamydie a mononukleozu bez akehokolvek liecenia..
takze neviem od coho ma bolia klby(aj krize), cakam na nejake vysetrenia a potom sa uvidi ako sa zariadim.. ale je moznost, ze ma bolia aj od tych infekcii..
ja neponukam ziadne doplnky(i ked par som ich uz vyskusal, zatial velke zmeny niesu, ale uz mi je lepsie ako na zaciatku o trochu), len ak sa chces porozpravat s clovekom, ktory ma podobne starosti ako ty, kludne napis..
bol som dost na tom zle aj psychicky(bol som zufaly co sa to so mnou deje, ze zrazu zo dna na den som skoro "lazar"), ale uz je to dobre, len to zdravicko neposlucha stale..
kenny5@centrum.sk

tiny

ahojte, zas prosím o radu tých ktorý poznajú toto ochorenie, už som zúfalá vybrala som 3 antibiotiká a stále mi není lepšie, bolia ma kĺby má niekto s týmto skúsenosti??

RNG

Tini, klikni vedla na moju reklamu Google, Doplnky vyzivy(RNG), tiez si to mozes najst na www.google.sk pod nazvom extrakt z olivovych listov alebo Olive leaf extract

tiny

RNG prosím napíš mi to presnejšie, kde sa to dá zohnať či lekáreň či na nejakej webovej stránke, ja som o tom tu už niečo čitala ale niekedy dávno a neviem v ktrom príspevku si presne o tom písal. díky moc moc