Prve gynekologicke vysetrenie

jaja

no neviem či sú citlivejší, podla mna je to nepríjemné či u chlapa, či u ženy, ide o to kto je aký odborník, a to je individuálne...

angeles

ja som sa tiez bala ist prvykrat ku gynekologicke, ale nakoniec som bola velmi rada...prezrela ma , lekarka bola mila rozpravali sme sa a ja som bola hlavne rada ze mi povedala ze som uplne v poriadku...je to trochu neprijemne, ze si tam naha, ale ono sa to da prezit...ja by som asi nesla ku chlapovi neviem je mi to take zvlastne...fnuukk...ale tak ze chlapi su zas citlivejsi...vraj...ja by som sa hanbila heh papa

jaja

myslela som 8 rokov u toho istého, s 2 roč. prestávkou, a ked som prišla po prestávke, tak som zistila, že čo sa ho nespýtam, neviem...

jaja

treba hladať, ked niečo nevyhovuje, a bude ok... ja som bola 8 - s prestávkou 2 ročnou, a potom po 2 rokkoch som zistila, že mu nemôžem ako lekárovi dôverovať, a že je povrchný. ked som začínala so sexom, tak sa mi zdal super, lebo som bola vymetená. a teraz ako som začala viac čítať, tak som prišla na to, že čo mu nepoviem, neviem... je toho dosť, ale najvačšiu chybu spravil,ked mi hak predpísal po tom, čo mi pravdepod. spôsobila nedostatok železa, a potom mi bolo fakt zle!!! už by som a bála ísť tam znova!!!

951159

normalne mi je na grc z toho chlapa absolutne nevie o com rozprava ale co mi mozeme od chlapov cakat liecim sa na gynekologii a v zivote ma nenapadlo ze ci pojdem k muzovoi alebo k zene pre mna to nie je podstatne a ked si mysli ze sa tam chodim k nemu vzrusovsat alebo co tak by sa mal liecit ak je zenaty chudera jeho zena ja by som mu dala ja osobne a kazda jedna tam chodime pre problemy ale vysvetlite chlapovi ze ked ma zena zapal tak je akykolvek dotyk bolestivy v mojom pripade som sa 3 dni spametavala z tej bolesti ktoru mi sposobil ani nie tak vysetrenim vajecnikov a maternice ale posvy pretoze ju mam bolavu ked to mam tak napisat a on my tu napise ze sa tam chodime vyrusovat a ako nam to robi dobre alebo lekarovi zatvor sa do ambulancie a som si ista ze po mesiaci ak nie skor by ta to preslo