Prve gynekologicke vysetrenie

dvojbotka

nech ide rovno k urologicke,aj ta ma urcite nejake dotyky...pocuj tolpik nie si ty nahodou muz tej baby co sa stazuje v teme : Gynekologicka alebo rozvod ?...dokonale by si mi tam totiz zapadol

vierka

Ver tomu,že ženy si nevyberajú svojho gynekológa podĺa dotykov.je veľa žien,ktoré ku chlapovi nepôjdú.Výnimkou je pôrod.Vtedy poriadne nevnímaš,kto pred tebou stojí.A takí chlapi ako ty,sa chodia vadiť ku gynekológovi,že čo ošaháva tvoju ženu.Si ty ináč normálny?Ja osobne by som cestovala aj 400 km kôli vyšetreniu,len aby som bola pri žene.A ide tu o iné problémy ako o dotyky.Ľutujem tvoju či už terajšiu ženu alebo budúcu.Chudinka,keď bude mať nejaké problémy,tak ty ju nepustíš ku gynekológovi s tým,že si tam ide urobiť dobre vaginálnou usg sondou?Asi tak to vidím ja,podľa toho,aké hovadiny tu píšeš.Tak choď ty k urológovi,a uvidíš,aké je to "príjemné"

tolpik

preco sa klamete navzajom a aj zivot date v tom boji divokom ale na svojho gynekologa nedopustite dotyk chlapa je vam prijemnejsi co je pochopitelne ale nepriznate to

dvojbotka

lenze zdrava gynekologicka moze byt aj lezba...proste to moze byt jeden z 1000 lekarov,nemozes to zovseobecnovat na vsetkych.

dvojbotka

joj no konecne nazor niekoho kto sa do toho vyzna...lebo ja keby som bola na mieste tych bab co vahaju ci ist k lekarovi a precitaju si tu prispevky neiktorych ludi tak by som sa akurat tak dobre zatala a povedala si ze nikam nejdem.

vierka

normálne je ten Tolpik smiešný.Nás v gynekolog.amb.absolútne nezaujíma kto ju akú má,alebo stehná alebo...a už vôbec sa ženy neburú ako kravy,že kusy.píšem za našu ambulanciu,a dúfam,že aj za všetky ambulancie na Slovensku.