Kozmetika MARY KAY

Príspevok v téme: Kozmetika MARY KAY
marcelka.

Pozyvam Vas vsetkych na individuálny bezplatny seminár starostlivosti o plet, teda na den krasy s kozmetikou MARY KAY, kt. sa uskutocní dna 2.3.2008 na Moyzesovej ulici č. 36(zlta budova, podnik Toscania - oproti Slovenskému rozhlasu) v Kosiciach, o 15, 16 alebo 17 hod.Pridte na akykolvek cas, ktorý Vam vyhovuje, urcite bude pre Vas prichystany aj maly darcek, uvidite ze neolutujete a urcite sa Vam to bude pacit. Srdecne Vas pozyvam.Pridte, nic nemusiet kupovat, ani platit, ide iba o seminar, na ktorom sa mozete dozvediet toho velmi vela o vasej pleti. Nemusite tam byt dlho, ak by ste nechceli, staci si len nieco vypocut a uvidite, ze Vas to oslovi, zaujme! Tesim sa na Vas.S pozdravom Marcelka

marcelka.

janka: nie si nahodou z KE? ak ano, tak by si mohla prist a kludne by si si tu kozmetiku vyskusala aj na vlastnej pleti...alebo ak nie si, tak potom odkial si? (ak smiem vediet) popripade mozes nechat adresu, alebo mi napis kludne mail(nizsie uvedena), ze o co by si vlastne mala zaujem.tak ahoj a pekny dnik aj osattnym, ktore by mozno mali zaujem o kozmetiku MARY KAY.

marcelka.

veika: ahojky ano myslim , ze nieco by som mohla, zavolaj alebo rpipadne mozes na seba nechat kontakt, alebo mail adresu, pripadne tu je moja: macuuska1@centrum.sk

marcelka.

baby: ja sa ponahlam, pretoze tam budem uz od rana od 9:00, takze ale cakam Vas a tesim sa na Vas. Ak by niekto chcel nieco vediet este aj blizsie, prip. necham tu na seba kontakt, skuste zavolat :-)
0908 40 44 66

marcelka.

zatial ano moja (veika), keby bolo niekde aj inde, tak to sem urcite hodim, budem rada ak niekto pride, aspon nech si to vypocuje, nemusi nikto nic hned kupovat alebo nieco platit. Je to individualna a bezplatne. :-)