KOMPLEXY

Príspevok v téme: KOMPLEXY
nestastna3

nasledujuci prispevok myslim vazne,nerobim si srandu...kazdy ma mozno nejaky komplex,ale ja mam vsetky dokopy.fakt,som moc nestastna.naratala som si 7 komlexov.napr.chlpy (vsade a nenormalne dlhe),vyrazky (nielen tvar,ale aj ramena,chrbat,...)zly zrak,tucnota,atd...mozno si hovorite,ze sa to da vyriesit,nech schudnem a oholim to...nie je to jednoduche,je to zacarovany kruh.ruky si holim,ale je to strasny trapas,ked sa ma na to niekto opyta...nosim make up,ale nevydrzi mi dlho(je fakt kvalitny)kvoli tomuto ani nechcem znamost...niekedy nevidim dovod zit.

ssia

7 komplexov ze je vela? no tak tie moje su: vlasy(strasne cudne), akne, bleda koza(obcasny komplex) alergia zo slnka(to je vazne), strojcek na zuby(este neni, ale onedlho bude), hrozne oci(su tam vsetky farby vratane zltej, oranzovej, cervenej a sivej, fakt hroza), male prsia(dost male), velky zadok, siroke stehna, kruhy pod ocami, cervene licka, pehy, jazvy z detstva, nizka postava, krive zuby, a este vela vela komplexov ktore sa tykaju psychologie a tak...ale ved komplexy patria k zivotu.

dadah

ehm, komplexy, tak to je moja tema. uz sa ich tu par zoopakovalo a rovnako sa aj mna tykaju. zivot by som si bez nich rada predstavila, ale odstranit ich je snad v niektorých prípadoch nemozne. pokial si clovek o svojom vzhlade vytvori zlu mienku, tak darmo mu bude niekto rozpravat ako dobre vyzera, nas nazor na seba sameho je ovela kritickejsi a nepripustame chvaly a vyvracanie nasich tvrdeny od kamaratov. lebo predsa len, kamarati maju subjektivny pohlad a preto nema pre nas velku vahu.este sa aj ja chcem pochvalit so svojimi komplexami-nepekna plet(ale bojujem), zly zrak ukryty pod okuliarmi (no s tym sa uz asi bojovat neda) a celkova nespokojnost s vyzorom. treba žiť aj napriek tomu snad

[zruseny12]

pises,ze sa neda s tym nic robit,tak neviem ale chlpy Ti moze odstranit aj lekar ked mas dobreho,ist k lekarovi, lebo ked niekto strasne zarasta je tam problem z hormonami,nieco zo stitnou zlazou atd.len treba po tom ist.Ze si tucna,treba cvicit atd.Ze, mas zrak zly,teraz mas vela peknych okuliarou/dioptrickych/a vyrazky mozno zmiznu ked sa budes liecit ,alebo zmenis zivotospravu./myslim liecit ked ti zistia nejaku zmenu hormonalnu/vies kazdy mame nejake nedostatky len treba z nimi nieco robit.Tiez ma nejake veci trapia tak ta viem pochopit,ked clovek nemal problemi a po detoch sa vela veci zmenilo...tak tiez mam,ale snazim ich nejak riesit co sa da a co neda tak co uz....nikto nie je dokonaly...

lizanka

a co ja? mam akne(sice uz nie take hrozen, ale v minulosti som cele celo mala jeden spuchnuty c)erveny flak s bielymi hlavickami), rychlo sa mi masti plet aj vlasy, trapi ma praskanie ziliek a som drobna, vsetky naokolo rastu len ja nie. A zabudla som na nechty. Ale to je ina kapitola.(ocino ak si toto vyhrabal z historie internetu a prave to citas, pozdravujem :DDD)

cat

ku komplexom som chcela dodat, ze ako tu uz odznelo, nikto nie je dokonaly, akurat vacsina ludi sa na svoje nedostatky moze dokonale vykaslat - a dobre robia :))
na margo holenia....ani neviem..preco je ochlpenie u zien take neziaduce, na urcitych miestach isto z hygienickeho hladiska...ale inak..mno.. je to proste teraz v mode. tak az pridu casy, ked svetom budu vladnut "porasty", tak sa kazdy bude zhrozene pozerat na vyhohlene zenske partie hovoriac: "preboha, to je ale nechutne!!"

Mati

A este jedna vec.. nemate, zeny, pocit, ze ochlpenie - absolutne prirodzene cloveku, zene - sa v sucasnosti stava tabu? Ked je muz ochlpeny poriadne, hovorime, ze je muzny, a ked je zena ochlpena? Zacinam mam pocit, ze sa chlpy stavaju niecim, co na svojom tele zaciname nenavidiet a odstranujeme to ako dive... preco?

Mati

Ja zijem v primorskej oblasti. Prisla som zo superslovenska kde kazda zena tuzi byt superdokonala. Viete, nechcem zovseobecnovat ani veci zvelicovat, ale tu ma kazdy na haku super zeny. Zeny na plazi sa vyvaluju s poriadnymi zadkami, skoro kazda ma strie, celulitidu a nadmerne chlpky. Zeny sa tu smeju nahlas a naozaj, vtipkuju nad tanierom plnym vsakovakosti s vystrihom hlbokym aj menej hlbokym. Dlho som ich so zavistou pozorovala a casom, ked som kompexy hodila za hlavu, som zistila, ze sa im zacinam podobat. A je to nadherne:-) Chlap mi pridava do taniera s tym, aby som nestratila oblinky:-)

nestastna3

dakujem vsetkym za reakcie..trochu mi to vytvara iny pohlad...ale aj tak,ked sa pozriem okolo,pride mi 90%dokonalych.sranda je,ze mne by tie veci co som spominala ani nevadili,ale je to strasny pocit,ked viem,ze si to niekto vsimol,tie pohlady a blbe otazky su zle...

vanilyeyes

nestastna3 .. aj ja mam kopu komplexov - zly zrak (preto som uz zacala nosit sosovky) som tucna 175/66, nepaci sa mi moja plet, vlasy atd atd.. ale pochopila som, ze ak clovek da aj navonok pocitit svoje komplexy pred druhymi, nikto nebude mat zaujem sa priatelit s takym zakomplexovanym clovekom. Tak ako ti tu uz niekto pisal - pozri sa poriadne okolo seba - nikto nie je dokonaly.. na kazdom najdes podla mna kopu "chybiciek krasy" .. naozaj. A tiez suhlasim s nazorom, ze vonkajsia krasa je len povrchna ... casom sa krasa strati, ale vnutorna krasa bude vyzarovat stale. Ci uz budes mat 20,30,50 rokov .. to mi ver. Tak hlavu hore a ukaz druhym, ze mas v sebe ovela viac ako je len povrchna vonkajsia krasa