Opalovaci krem

Príspevok v téme: Opalovaci krem
znamienková

Aky ochranny krem na opalovanie mam používat? Mám problematickú pleť a zároveň veľmi citlivo reaguje na slnko. Tvoria sa mi znamienka, som cela cervena a pali ma pokožka. Preto by som sa chcela cele leto chranit před slnkom s nějakým kremom s vysokym faktorom. Neviete mi poradit z vlastněj zkušenosti? Nejaký krém po ktorom by som sa neleskla? Pripadne nejake vitaminy

simka111

Poradi mi niekto aky opalovaci krem na problematicku plet je vhodny????? Mam vyrazky aj mastnu plet ale zaroven je na slnku dosť podraždena a potom som cela červena..a ta kombinacia-vyražky, mastna pleť a červena nevyzera vôbec normalne....
Uvažovala som nad kremom od Biodermi na mastnu plet ale neviem či je dobry..pytala som vzorky ale nemaju..tak neviem... :(

agina

Jaaaaaj, RNG nikomu netlaci svoje vyrobky.Koniec koncov to nie su jeho vyrobky, on je fakticky len distributor. Ak chces, kupis, ak nie, nekupis. Vec je vybavena.

Ivka 1

Nikomu nič nepredávam,len radím. Niekto radí z lekárne a ja tiež len to,čo mám vyskúšané sama na sebe. V konečnom dôsledku sa každý musí rozhodnúť sám,čo
urobí.

agina

znamienkova aj ja mam velmi dobru skusnost na Daylong16, alebo je teraz este jeden novy Daylong protirakovinovy.Pytaj v lekarni, ale pocitaj s tym, ze stoji okolo 600,-

aha

A teraz vazne, vyskusaj DAY LONG. Naozaj je dobry, pouzivaju ho aj nasi olympionici. Natiera sa len 1x denne a nebudes mat ziadne kozne problemy. kupis v lekarni

/,/

Znamienková, napíš mi svoj email a doporučím ti na prírodnej báze s možnosťou vrátenia peňazí ak nebudeš spokojná.