odfarbenie peroxidom vodika

MetallicA

hm tak to by ma zaujímalo aký si mala peroxid, tri razy do týždňa? mňa doteraz všetky kaderníčky odradili od toho ako to škodí vlasom, úplne ako slama...ešte horišie, ako kokosové vlákna drsné a lámavé som mala pramienky, a nieto 3 krát aby som si to dala v ten istý týždeň

jankaaaaaaaaa

vlas je vlemi odolny, spalit jednorazovym odfarbenim peroxidom sa vlasy nedaju. ja som si za jeden tyzden dala na vlasy 3x odfarbujucu blond farbu a vlasy som mala take ako predtym

jankaaaaaaaaa

vlas je vlemi odolny, spalit jednorazovym odfarbenim peroxidom sa vlasy nedaju. ja som si za jeden tyzden dala na vlasy 3x odfarbujucu blond farbu a vlasy som mala take ako predtym

ŠkodaSLOV

Chcem sa spýtať či sa niektorej holke už podarilo si spáliť vlasy peroxidom ?! Ak áno .. čo je na to najlepšie ?

MetallicA

mayka počkaj s tým aspoň tri mesiac podľa mňa. Ja po peroxide som mala vlasy ako kokosové vlákna na dotyk. Kúp si dáku masku tú glisskur v teglíku alebo olivový olej lebo sú takto hrozne suché

Maykaa

pred pár dnami som si odfarbovala vlasy s peroxidom a chcem zajtra zase a o týždeň na to si chcem zafarbiť naspäť na blond s farbou ale mám ich strašne zničené a nechcem chodiť rišavá čo mám urobiť ?

Ďu-ďu

ked mám ryšavo červené vlasy a chcem spodky trochu na blon alebo viac ryšavé a mám kuupený peroxid vodíka z lekárne čo my spravia vlasy ked si to tam dám a kolko to tam mám mať a možem si dať potom farbu či mám niekolko vydržať...? podotýkam tie vlasy su farbené ale už vyblednuté no skoro také ako moje vlastné.. pls čakám mudre rady.. kto má s tým skusenosti.. :D