prečo ja??????

luci413

max5: vobec sa ti nezda zle...kvoli tym chlpkom mam sebavedomie este viac znicene ako ho mam :/ ku kozmeticke som sa aj chystala, ale radsej som nesla, lebo som sa docitala vseliajke veci. som premyslala aj nad peroxidom, ale chemikaliu na prakticky kozu? to radsej nie. aj nad hak som uz rozmyslala, ale naco si nicit zdravie ked nemam ani sex? to je dost na hlavu...alebo aj endokrinologicka(ak sa nemylim), ale nejak sa neviem pozbierat. najprv pokecam s mamou, som zvedava ako zareaguje....

max5

luci:) ty si taka zlata:) ale pozor..z toho co pises mam pocit, ze ti to dost vadi, tak urcite je na case s tym nieco urobit, myslis, ze to vytrhavanim moze byt horsie?? nemoze :)opytaj sa teda mamy, ze co si o tom mysli, pripadne zajdi si na nejaku konzultaciu k dobrej kozmeticke, ona je odbornik, ti to lepsie vysvetli, ake su moznosti, rizika atd. ale podla mna, co tym voskom mozes pokazit?nic :)

ach

max5, to mas pravdu zase chlpaty chrbat u chalana nemusim,môj ma len na hrudi a na brušku trochu,je to velmi sexi.
to my este môzme byt radi ze ich mame tak "malo" :))

ach

luci ja tiez na to furt myslim ked na mna pozera zblizka,ale co uz. ale hovoril ze ma lubi takú aka som tak to je super potom. a baby kolko mate rokov? ja mam 20