Streptococcus s dvoma krizikmi

RNG

Ja by som osobne necakal len tak necinne, ci telo ten ojedinely stafylokok znizi alebo ci sa to zhorsi na silnejsiu nakazu.
Moja zasada je z vojenciny-najlepsia obrana je utok a
zobral by som par dni GSE(horkac) ktory stafylokoky aj pripadne ine vynici. Punktum.

ethel

lenca-ojedinele je ,že tam trošku ostalo,ale v podstate málo...ešte by som si ale na tvojom mieste o nejakých pár dní tam zašla,zopakovať výter...

gaba

lenca netreba..je to úplne normálny nález..ja som mávala streptokoky asi 2 roky v kuse raz 3 raz 4 krížiky- no ale potom mi vybrali mandle a všetko je ok,takže 2 krížiky to nie je hrôza

lenca

potrebujem jasnu odpoved, ide o to, ze to su vysledky mojho syna a ked som bola na kontrole, tak lekarka tam nebola, poprosila som sestricku, aby mi precitala vysledok z vyterov, tak ppreto to chcem vediet, ci tam mam znovu so synom chodit.dakujem

lenca

prosim vas mozete mi niekto prelozit vysledok z vyteru -stafylokok ojedinele. Ja si myslim, ze je to bezvyznamny nalez, len mi to potvrdte.dik

Lenulienka

D_nika, neboj to som normalne chodila do skoly popri tom som brala tie tabletky. Akoze ono tym mozes nakazit priatela, a mozno ta nakazil tym bacilom on... kazdy z nas je bacilonosic. Niekto toho neplatica moze nosit v tele a nevie o tom, nic mu to nerobi, a niekto sa nim nakazi a ochorie.. No je to potvora co ti poviem...

D_nika

bola som u lekara a ten mi povedal, ze je to "normalny nalez a v pohode to tam moze byt" ale aj tak som chora a toto jeho suche konstatovanie mi moc nepomoze... som zvedava, ako sa to chce vyvinut....

D_nika

bola som u lekara a ten mi povedal, ze je to "normalny nalez a v pohode to tam moze byt" ale aj tak som chora a toto jeho suche konstatovanie mi moc nepomoze... som zvedava, ako sa to chce vyvinut....