nemam priatela

Príspevok v téme: nemam priatela
lenushke

ahojte. Som uz zufala,lebo mam za chvilu 19 rokov a nemam chlapca. Pritom vonku s kamaratmi chodim,niekde na kavu,na diske som pravidelne,poznam sa s vela ludmi,ale neviem si najst chlapca. :( preco? preco to je take zlozite? Jedneho co mam vyhliadnuteho ma odmieta,zase len kamarat. :( uz mi je trapne ked sa ma este aj otec opyta,ze ci mam frajera. Ja uz potrebujem lasku,svoju druhu polovicku,s ktorou budem travit volny cas. Len tak pre info (viem ze to nezalezi) postavu mam ok,aj spravanie. ja uz neviem,strasne ma to ubyja :( prosim o vas nazor (citim sa byt uz nenormalna)

noooooooo

este som chcel. to ze nemas chalana je normalne. vies kolko ludi je bez partera/partnerky a maju aj viac rokov ako ty? nerob si z toho tazku hlavu. raz to urcite pride. venuj sa tomu, comu sa venovat mas. a zi...

noooooooo

no to co napisala lenka_c_e je celkom dobre. ona je prijemna a pre okolie zrejme aj sympaticka. ale musi to ist z teba prirodzene. ja si myslim, ze chlap vacsinou hlada kamaratku a az potom pomysla na vztah. aspon podla mna.

stix

nic sa neboj, lasku nemozno hladat ale ona si najde teba :) pride ked to budes najmenej cakat... PS: ja pohladny inteligentny chalan, ozvi sa a dame to dokopy :))

1luki1

no mna to prestava bavit, lebo som nikdy ine vo vstahoch nezažil len sklamanie.. tak potom ani nemožem chciet nejake povzbudenie do buducna ked len to zle zo vztahov som zažil

dedo_vsevedo

myis-teda to bolo riadne satiricke....neboj sa,radsej pockaj a najdi si toho praveho,akoby si sa mala stale sklamat a trapit sa.Ten tvoj pravy pride vtedy, ked to budes najmenej cakat,potom si spomen na moje rady,ked to pride:-)))

lenka_c_e

Neviem, ci sa stretnem s pochopenim, ked tak citam toto forum, obvykle si tu pritomni cenia rozdielne priority ako ja... mala som v zivote par frajerov, vzdy slo o dlhe vztahy. moja rada je: bud vyvolenemu kamratka, chapava, prijemna, vzdy upravena, pritazliva, vzdy po ruke, ked potrebuje utesit, povzbudit (napr. ked si na nieco netrufa, napr. v kariere, i tej skolskej - futbal alebo co), drz mu uprimne palce... ale vzdy si udrz trochu tajomnosti a skor ci neskor sa do teba zalubi. do mna sa vzdy takto zalubia kamosi - aj ti, s ktorymi nemam bocne umysly. teraz mam vztah dva roky, ale mam mnoho kamratov, s ktorymi si vyjdem von alebo kecam na icq a takouto jednoduchou taktikou sa kazdu chvilu do mna niekto zalubi ;) vyskusaj

1luki1

no mna to prestava bavit, lebo som nikdy ine vo vstahoch nezažil len sklamanie.. tak potom ani nemožem chciet nejake povzbudenie do buducna ked len to zle zo vztahov som zažil