Ako z neho nezosaliet?

Príspevok v téme: Ako z neho nezosaliet?
beathe

Mozno sem tato tema nepatri,ale nemam koho ineho sa spytat.Mam kamaratku, asi najlepsiu.Kamaratime sa uz roky aj s mojou sestrou.Stalo sa to, ze jej priatel s ktorym chodi uz dva roky ma stale balil, az som podlahla. udrzujeme spolu tajny vztah uz pol roka. Vlastne je to vsetko len o sexe. Vycitky svedomia ma uz davno presli, dokonca som sa donho zalubila, mam ho rada, aj on mna. ja snim ale byt nemozem. Uz len koli nej a koli okoliu. Chcem stym prestat, ale neda sa. Vzdy ma k nemu nieco prtiahne spat. Stale sa dookola pred vsetkymi pretvarovat ma nebavi. Som s kamoskou skoro kazdy druhy den, navstevujeme sa. Oni byvaju spolu. ako sa mam od neho odputat? Viem, ze to nie je spravne ale pritahujeme sa.. Ako dalej?

alina

no neviem podla mna lubit a milovat je skoro to iste, ale nad tym si nejdem lamat hlavu co je viac...
sorry, bol to moj nazor, hoci to znelo ako opovrhovanie, prepac ale zazila som nieco podobne a keby nebolo jedneho cloveka,ktory mi nedavno dohovoril doteraz by som v tom pokracovala.. Lenze ta zadana som bola a stale som ja, mam chalana tiez vyse 2 roky, a s naj kamoskou sme 3-4 roky spolu. Ta kamoska chcela jedneho chalana, lenze on si s nou raz uzil ked bol opity, "zlomil jej srdce" a nic viac s nou uz nechcel. Zistila som, ze je to fajn chalan, travili sme spolu vela casu, dokonca vsetci traja - cize aj moja kamoska, snazila sa ho brat ako kamosa, hoci stale po nom tuzila. No a stalo sa to, co som nikdy nepredpokladala, a s tym kamaratom som si zacala. ale nas romanik trval len mesiac nastastie, tiez som si myslela, ze ho mam rada, lenze potom som mala rozhovor s jednym kamaratom, ktory mi otvoril oci a pomohol sa mi rozhodnut. Sekla som s tym. Takze som ostala s priatelom, s tym "kamaratom" sme ostali dobri kamarati,a myslim si ze tak to je aj lepsie a nemam s tym problem ho rak brat, a naj kamoska ostala naj kamoskou. Nikto o nicom nevie, len ja a ten kamos :) Som rada, ze som s tym prestala lebo neviem co by sa stalo keby pravda vysla na povrch. Stratila by som kamosku, aj priatela. Preto aj ty by si sa mala rozhodnut co dalej, lebo uznaj si, nema zmysel v tom pokracovat, ci chces alebo nie raz sa to dozvie, a ked aj nie, tak dokedy to chces robit? kym si toho jej chalana nakoniec nezoberie? Skus nad tym trosku porozmyslat, neodsudzujem ta, ale podla mna toto nema zmysel, klamat cloveka, ktoreho mas rada.. Ak ti na kamaratke zalezi viac ako na tom chlapcovi, skus jej dohovorit, ze nie je taky idealny ako sa zda, nemusis jej hovorit pravdu, ale len "nenapadnym sposobom" otvorit oci, ze ten vztah nema buducnost...

slavka_dred

Si bezcharakterna a muselo by to byt velmi flegmaticke dievca, aby ti este niekedy dokazalo odpustit. HALOOOO! vy nechapete??? ona spava s frajerom svojej kamosky pol roka. tak si to predstavte - zistite ze vasa "najlepsia kamoska" spava s vasim frajerom uz celych 6 mesiacov!!! ako to, ze jej vsetci nenapisete, ze je obycajna podrazacka chudera?! SI CHRAPUNSKA TAVA!!!

beathe

Nikdy som nenapisala , ze sa milujeme! Len ze sa mame radi a lubime sa. Lubit a milovat je rozdiel. Nerozide sa snou, lebo ja nechcdem. my aj tak spolu nemozme fungovat ako par. Aj z mojej , aj z jeho strany su prekazky. A okrem toho Alina, kde mas istotu, ze sa to nedeje aj tebe??? Pytam sa na nazor, nie na opovrhovanie!!!

alina

vravis ze on ta ma tiez rad, preco sa potom nerozide s tvojou kamoskou? a nepokusa si zacat vztah s tebou ked sa tak "milujete"? a nevem ako je mozne, ze potom vsetkom co si jej urobila, ju nadalej volas "najlepsou kamoskou"... nic v zlom, ale je mi z vas na nic, skus si predstavit, keby toto iste robila ona tebe.. Ak ti zalezi na kamoske, skonci to s nim raz a navzdy, lebo na vsetko sa raz pride, je jedno ci o rok alebo o 2, ale pride sa na to, a potom to bude velmi boliet nielen tvoju kamaratku ale aj teba. a tvoja kamoska ma pravo vediet s akym idiotom chodi a rozist sa s nim...

beathe

lorelaaai dik za tvoj nazor, si zlata. Keby bolo take lahke to skoncit, urobim to uz davno. Ale proste to neviem. Ako ho mam vypustit zo zivota ked som snim a s kamoskou kazdy druhy den? Bude si kamoska mysliet ze sa jej vyhybam. PS2: Stanley asi si to nezazil, tak nevies ake to je..

Deee

Pouvazuj trochu, co ti ten vztah prinasa? sex? lasku? si stastna? ma to buducnost? bud stratis kamosku alebo jeho alebo oboch...poradim ti len jedno. Prerus s nim vztahy, chemia nie je skutocna laska len hormony, laska ti da viac. Budes iba trpiet a nikto ta nepochopi...

lorelaaai

uuplne jednoduche...musis si vybrat...
bud KAMOSKA....alebo CHLAPEC.....musis si urcit priority, a kto z nich pre teba viac znamena.....lebo zlucit sa to rozhodne neda....a bez bolesti to tiez nejde,,,
drzim palce