Ako Na Francúzak ? Kedy Ste Ho Mali PO 1-Krát?

Príspevok v téme: Ako Na Francúzak ? Kedy Ste Ho Mali PO 1-Krát?
ja.16.ja

Čawko ľudia som 16ročna baba,a robim taky prieskum že
:,,AKO NA FRANCÚZAK,& KEDY STE HO MALI PO 1-KRÁT ???,,
viete citim sa trapne povedat že mam 16 a som nemala francuzak & aj keby som ho Xcela mat,tak neviem ako sa to robi (jazyky,približenie tvare,pohyby pri tom)
PROSIM VAS,NEVISMIEVAJTE SA MI,LEN RADY DAVAJTE A SKUSENOSTI VAšE, **DAKUJEM**

bondea

no umna to bolo minule leto...15 rokov...s priatelom sme sa len tak prechadzali a potom sme sedeli na lavicke...a on ze "pockaj mas nieco na nose...a ja ze co?...a on ze nic to sa mi len zdalo a hned za tym na pobozkal..vlastne si to velmi nepamatam len viem ze ja som toho velôa nespravila skor on:D...ale bolo to pekne..

gery

neboj nic.. nie je neskoro a nemusis sa za to hanbit je to uplne normalne... a ako sa to robi? ty to vies len sa toho bojis rob tak ako budes citit urcite tym nic nepokazis... ( len nemrskaj jazykom hore dole doprava do lava) len tak sa hraj s jazykom (jemne)a bude to dobre uvidis:)

kori

ja som mala francuzak tiez az v 18 a bol to moj vobec prvy bozk a pritom som vraj kocka a nie nejaka spata:D takze je to uplne v pohode ked mas len 16. a vlastne by bolo keby si mala aj 30:D

misinka

18 pri mori a vobec som nic nerozoberala predtym proste som to brala tak ze to prislo, nahoda mozno:D a som s nim uz dva a pol roka:) bolo to vlhke a mokre

natálika

no... snád už konečne aj nejaká rada- ak nevieš, ako sa máš k nemu (tvár k tvári)priblížiť,tak skús začať ako eskimáci- môžeš sa svojím noštekom \\\"obtierať\\\" a dotýkať jeho nosu. Viem, že to znie vtipne, ale je to ten najzaručenejší spôsob, že ak by náhodou k bozku nedošlo, že si mala zámer ho len tak \\\"poštekliť\\\" ; na noštek. Ja tým napr. začínam väčšinou aj teraz a drahý sa zatiaľ nesťažoval - heh. No a potom, ten dotyk pier príde už sám- naozaj. V tom momente zavri oči a skús mu dávať len malé pusinky s pootvorenými ústami, ktoré budeš pomaličky zatvárať a otvárať. Zvyšok už nechaj na ňom, nech zapojí do hry aj jazyk- ale podstatné je, že sa nemáš čoho báť! :)) Píšem o tom tak podrobne preto, lebo si pamätám aké nervy som z toho mala kedysi ja - heh.Mala som 16. Ale nie je v tom nič zložité a ak ten prvý bozk/milovanie/... nebudeš chcieť mať zasebou rýchlo len kvôli tomu, že kamarátky to už skúsili alebo že ťa do toho priateľ tlačí, tak to bude vážne stáť za to!!! Držím/e palce :)) a potom teda môžeš aj napísať, ako to dopadlo, hm?

n....

ja som mala 15 a mala som z toho veeelke obavy (ako sa mam tvarit oci zavrete?usta co ked sa netrafim??co ak zle dam jazyk)nevedela som si to predstavit:D:D:D ale potom som sa bozkavala prvy krat no teraz viem ze je to taky totalny idiot ale vteda ma poblaznil trval asi 10 sekund a to som sa s nim asi 2 krat olizovala a bol nemozny!!(ani to nevedel :D:Dcosom ja nevedela vtedy posudit... a ani som si to nevychutnala) teraz mam lepsieho ktory vie perfektne bozkavat (a vychutnavam si s nim vsetko )a pri vsetkom ma vie vzrusit a aj spolu ddddddllllho chodime a je uzasny moc ho lubim !

..............

no ja som chalan a mal som 16 co na chalana je asi skvor hlupe v neskorsiom veku aspon tak sa vravi ale tiez som si pockal na tu pravu mal som aj predtym priatelku a nebolo nic take ja neviem bolo mi to take ze nechcem a ked prisla ta prava s ktorou som aj teraz tak to prislo samo tiez prv pusa ktora presla do krasneho nezabudnutelneho vasniveho a mojho prveho bozku a poviem ti bol nadherny a ked sa ktomu dostanes uz aj ty neboj ta niet nacim premyslat ako a tak to pojde samo to akokeby si sa s niekym hrala tak to budes robkat jazykom a bude to ok uvidis

moniqa87

mala som 16 a bolo to krasne vzhladom na to, ze ten chalan to vedel dobre, akurat, ze to bol idiot, co uz, teraz mam lepsieho

amy389

ja som mala 13 a bolo to dost vtipne vzhladom na to ze ten chalan bol uplne nemozny :) to wem az teraz po nejakom case heh ale inak je to sranda :) neskor sa zasmejes a take trapasy nesu nic strasne :)) z coho by sme si potom robili srandu??? heh len nestresuj a nerozmyslaj nad tym a bude to okej :)

zuzanaaaa

ja som sa prvykrát bozkávala ked som mala 22, a to som si istá že som normálna:) čiže, nemám sa tebe čo smiať. u mna to slo spontánne, s priatelom na začiatku chodenia, bez akýchkoľvek obáv, prípadne príprav. a technika? no najskôr obyčajná pusa, ktorá prešla do bozku. možno tým že som si počkala na pravého a nebozkávala som sa nikdy s nikým LEN TAK, aby som mala TU skusenost za sebou, to bolo práve tak krásne. v tej chvíli som absolutne nemyslela na techniku, ani či niečo robím zle, nechala som všetkému(!) :O voľný priebeh a vôbec neľutujem že som nezačala skôr