v noci...

Príspevok v téme: v noci...
zufalka

Kazdu noc sa budim na nutkanie ist cikat, niekedy je to aj dvakrat za noc. Trva to uz dlho, niekolko rokov, su obdobia, ked to zmizne, ale len na kratko. Vacsinou ma ta prechadzka na wecko preberie, niekedy som ako namesacna. Uz ma to ale velmi otravuje, depta, chcem sa konecne poriadne vyspat, prespat celu noc v kuse je pre mnohych samozrejmostou, pre ma zboznym prianim :-( AK by som nesla, tak by som sa asi pocikala, a rano by mi neslo vycikat - to sa mi stava, ked nemozem ist a musim to dlho zadrziavat. Potom to tlacim zo seba po kvapkach aj 20 minut :-( prosim, neviete mi poradit nieco, co by mi pomohlo? Inak vela nepijem... dakujem moc

zufalka

dakujem, no urcite skusim, dnes uz zacinam... hned rano som si urobila caj, to som doteraz nerobila, ale musela som ho do seba natlacit... uvedomila som si, ze asi naozaj malo pijem, tak som zvedava, ake zmeny nastanu

mamca

Piť viac znamená postupne zvyšovať príjem tekutín.Moje obľúbené heslo: Zabehnutím maratónu dosiahneme kolaps,nie kondičku.Dôraz je preto na slovo postupne.Ľadviny,močový mechúr a celkovo močové cesty si potrebujú zvyknúť a posilniť.Pár ľuďom to pomohlo,hoci zo začiatku tiež často chodili na wc a boli skeptickí.Chce to trošku času.Ber to ako možnosť,či skúsiš,je,pravdaže,na tebe.

dedo_vsevedo

to aj ja som tak bol,cim menej som pil,tym viac som behal na wc,teraz pijem v norme a aj chodim na wc v norme.(rec je samozrejme o vode...:DDD)

zufalka

mamca, neviem si predstavit, ze by som mala pit viac, to uz by som sa mohla rovno nastahovat na wecko... agina, pred spanim uz vacsinou nepijem, ak hej, tak len par glgov, a vzdy idem cikat pred spanim, casto aj dvakrat, aby som mala istotu, ale aj tak to nepomaha... a snazim sa mat vzdy zakryte krize, nenosim kratke bundicky, dokonca si stale potahujem tricka viac dole na krize... mozno sa niekedy v noci odokryjem a fuka mi na chrbat, ale ak by tam bolo nejake prechladnutie, palilo by ma to pri cikani, nie?

agina

zufalka na noc uz nic nepi, pred spanim sa vycikaj a davaj pozor, aby si mala krize vzdy zakryte.Ak nosis kratke bundicky a bedrove rifle, vzdaj sa toho v zaujme tvojho zdravia.

mjanik

ak máš kde,vyhľadaj akupunktúru a daj si posilniť obličky, sú oslabené (nachladnutie....),to oni majú v pracovnej náplni riadiť močenie a teda aj moč. mechúr

mamca

To,že veľa nepiješ,nie je dobre,ale to asi sama vieš.Slabým pitím dochádza k oslabeniu funkcie močových ciest,zadržiavanie moču môže spôsobiť močové kamene...
Uprav svoj pitný režim,cca 2litre tekutín denne,po 19-tej hodine by už mala byť väčšia časť z tých tekutín vypitá.
Pre posilnenie vaginálneho svalstva skús počas močenia niekoľkokrát zadržiavať prúd.Nezadržiavaj moč,ak to skutočne nie je veľmi nevyhnutné!