POTREBUJEM RYCHLO PORADIT !

Príspevok v téme: POTREBUJEM RYCHLO PORADIT !
pomozte ...

prosim vas poradte mi co somnou moze byt.... :,( mam ani nie bolesti ale taky zly pocit v podbrusku..tak asi kde je mocovy mechur..proste tam citim stale ako keby som ho mala plny a strasne mi trebalo ist na wecko ale pritom vo bec nechcem..ked sa postavim tak ma to prejde..mam to len ked si sadne..teda trosku ked sa postavim.... a kramy mi meskaju uz tyzden.. :,( poraddte co to moze byt... :,( prosim co najrychlejsie...

AdamKrt

Minule sa mi podarilo o par dni priatelke urychlit mesiaciky. Najskor tepla vana + plus skusali sme sampus v jej muslicke. Pocity uzasne, zacala sa prekrvovat tak dobre, az to spustilo mesiaciky neplanovane o par dni skor :(

evča

ludia ja osalejem .....
co mam robit zeby som dostala jak najrichlejsie kramy....
vcera som mala mat a esce nemam a chcem us ich mat lebo nevidem vonKU TO JE NA DLHO ...
prosim odpiste mi.....
co mam robit zeby som ich dostala???

anka

ahojte, niekto s menom ,, pravda je taká ,, včera písal o svrbení a pálení v okolí pyskov a vchodu.na sex s priateľom nemôžem ani pomyslieť, pretože to dosť bolí, mám to tam akoby celé zmenšené...mňa takéto niečo trápi už zopár mesiacov...doktor mi už predpísal zopár liekov ale vždy sa to vráti...povedal, že je to zrejme spôsobené vonkajším prostredím, že on už nevie... vie mi niekto poradiť ?

monitaa

može to byť prechladnute močove cesty ja som to mala asi dva krat. treba piť urologicky čaj ale velmi vela potom sa ten pocit uvolni postupne. ja som pila aj po pol litrakoch za sebou a naozaj pomohlo. len treba vela vela piť

pravda je taká...

kvasinky alebo prechladnutie?? nemáš náhodou biely hrudkovitý výtok, a svrbenie-pálenie v okolí pyskov a vchodu?? ak nie tak si zožen urologický čaj...

lucynka123

dobryy...tak dneska ranho som ssi spravila test...opat vysiel negativny...je to 8 den po styku...myslite ze uz nic nehrozi???