POTREBUJEM RYCHLO PORADIT !

Príspevok v téme: POTREBUJEM RYCHLO PORADIT !
pomozte ...

prosim vas poradte mi co somnou moze byt.... :,( mam ani nie bolesti ale taky zly pocit v podbrusku..tak asi kde je mocovy mechur..proste tam citim stale ako keby som ho mala plny a strasne mi trebalo ist na wecko ale pritom vo bec nechcem..ked sa postavim tak ma to prejde..mam to len ked si sadne..teda trosku ked sa postavim.... a kramy mi meskaju uz tyzden.. :,( poraddte co to moze byt... :,( prosim co najrychlejsie...

pomozte...

ahoj moncicak...nebojkaj sa ani ty...ked si tu tabletku uzila do 72 hodin tak by nemal byt problem...a keby nahodou bol tak predpokladam ze si tabletku uzila pred 4 dnami co znamena ze sex si mala pri najvecsom pred tyzdnom a keby si nahodou bola tehotna tak je tu moznost "malej interupcie"...to nieje take zle len sa to musi spravit do 6teho tyzdna :) ale neboj nebudes tehotna :) no tie testy som si spravila dva..heh sranda..ziadne ciarky abo pasiky farebne..ale oni tu maju take digitalne a ked som sa nato vycikala tak som to 3 minutky musela drzat smerom dole a zatial mi to na tom displeji presypalo hodiny a potom mi to tam napisalo : NOT PREGNENT :) TAK SOM BOLA STASTNAAAA :) :) :) no a aj ty si ho co najskor urob nech si pokojna . :) drziiim moc palceky teraz zase ja :)

mončičák

ahojky "američanka" no vidíš - všetko ok! Myslím,že môžeš tomu testu veriť :) vážne ti to prajem, aby si sa nestresovala. Bohužiaľ- teraz si test budem musieť ísť kupiť asi ja :( ako som spomínala, musela som si zobrať tabletku "po" a krámy ani výtok žiadny už štvrtý deň. A niekde som tu čítala, že by sa to malo dostaviť. Nemá tu s tým niekto náhodou skúsenosti? Ochjoj.... no uvidíme. Snád sa to šťastie usmeje aj na mna a nebudú problémy.
No aj tak si ma potešila svojou správou (dodala trochu oprimizmu) - ďakujem a pekný zvyšok dňa všetkým :)

poradte...

ajoj gina....jehooo ja som taka stastna...dnes rano hned ako som sa zobudila som si s prveho mocu spravila ten druhy test a vysiel negativny aj ten druhy :) takze ked mi 2 vydu negativne tak asi tehotna nebudem..ze?? :) boze nevies si predstavit ako mi je hned dobre..strasne sa mi ulavilo..inak mozem tym testom verit..ze??ked mi dva vysli negativne (jeden s toho rano)tak tehotna nebudem...mam pravdu??oni nemozu obydva klamat :)

gina30

Jeeej tak som rada s tebou URCITE NIE SI TEHOTNA!!! Bud to je PMS alebo nejaka hormon.porucha alebo tvoj stres. Klido pido! Pa Pa

pomozte...

ahojte moncicak a gina :) tak kupila som si test dnes ako som slubila a v jednom baliku su dva.tak jeden som si spravila hned vecer ako som si ho kupila a druhy si pre istotu spravim rano a dam vam potom vediet..ale na tomto prvom bolo ze tehotna nejsom :) a test je spolahlivy na 99% a nieje nanom pisane ze si ho musim robit rano...moze sa pouzit kedykolvek.ale tak pre istotu si ten druhy aj tak spravim rano :) ale tak teraz som sa ukludnila asi tak o 300 % ako som bola predtym :) dakujem vam ze ste ma podrzali ked som to tak mooc potrebovala..ste zlate a verim ze sa vam to (samozrejme v dobrom) vrati :)

pomozte ...

ahojte vsetci co mi drzite palceky a myslite namna.. :) este som nemala ist kedy do obchodu ale dnes idem na 10000 % a hned zajtra rano si ho robim :) dam tu urcite vediet :) no a ked bude nahodou pozitivny tak vas budem prosit o rady,,,co sa da robit a tak...