POTREBUJEM RYCHLO PORADIT !

Príspevok v téme: POTREBUJEM RYCHLO PORADIT !
pomozte ...

prosim vas poradte mi co somnou moze byt.... :,( mam ani nie bolesti ale taky zly pocit v podbrusku..tak asi kde je mocovy mechur..proste tam citim stale ako keby som ho mala plny a strasne mi trebalo ist na wecko ale pritom vo bec nechcem..ked sa postavim tak ma to prejde..mam to len ked si sadne..teda trosku ked sa postavim.... a kramy mi meskaju uz tyzden.. :,( poraddte co to moze byt... :,( prosim co najrychlejsie...

gina30

Mne test zatial vzdy vysiel ked som bola tehotna na teste mi vyslo ze som a ked som tiez takto stresovala(a to nebolo raz) tak mi test vysiel negativny a nebola som. Ked uz nic ine aspon ta ten test upokoji ked bude neg. Ta psychika je "svina" vela priznakov si potom mozes navodit aj sama tym ze sa prehnane sledujes lebo samozrejme tehotna byt nechces.Len si ho rob z ranneho moca oni sice pisu ze niektore su pocas celeho dna ale rano je vacsia istota ze tam bude dostatok hcg. A toho gynekologa som myslela az dojdes domov.Drzim palceky dufam ze nebudes! Daj vediet.

pomozte ...

OK..TAK JA SI TEDA KUPIM TEST..A KED VYDE NEGATIVNY TAK SA NEMAM COHO BAT...ZE???JA SI KUPIM AJ DVA MNE JE TO JEDNO..HLAVNE NECH TO ZISTIM...LEBO S TYCHTO STRESOV MA PORAZA STRASNE...ANI SI NEVIES PREDSTAVIT...ALE K LEKARKE ABO LEKAROVI TU NEMAM IST AKO..SOM V AMERIKE A TU NIKOHO NEMAM...

prenga

Dobry den.Chcela by som vediet jednu vec.Totiz moj problem je taky ze uz vyse roka skusame s priatelom mat dietatko.Uz par krat mi meskali s nadejou ze prislo ale odpoved bola negativna.Moj gynekolog mi povedal ze je to chyba vajecnikou ze sem tam sa mi zvadsia.Dalsi doktor mi povedal ze nemam dobru maternicu na vyvoj dietata.Tento mesiac som mala velke bolesti ako kazdy mesiac ked mi maly prist ale uz10'dni mi meskaju a tak som obdrzala odpoved POZITIVNE s coho sme sa velmi tesili.Ale bolesti mam stale a aj pocit ze mi maju prist.Ma to tak byt?je to normalne?

gina30

Ale moze to byt naozaj aj predmestruacny syndrom ako pise RNG to su moznosti, co ti je naozaj zisti len gynekolog. Byt tebou, urobim si test a ked vyjde neg potom sa upokoj a nastiv lekarku mozno to nie je nic vazne. Za to ze mam taku skusenost nemusi to byt pravidlo.

pomozte ...

A CO MAM TERAZ ROBIT??KED SI SPRAVIM TEH.TEST BUDE VSETKO OK??TIE NEKLAMU??NEMAM IST AKO K LEKAROVY BO SOM V AMERIKE A TU SVOJHO NEMAM....BOZE..ASI SA ZBLAZNIM..NO MINULY TYZDEN SOM BOLA PRECHLADNUTA A MALA SOM TEPLOTU....MOZE TO BYT S HOHO ZE MI MESKAJU???

gina30

Ale zasa ked pises ze si mala uz jednu normalnu menstruaciu od styku tak moze byt ze si prechladnuta. Alebo hormonalna porucha. Vies ono sa tazko takto radi ked nikto nevie celu tvoju anamnezu a kazdy ma ine skusenosti. Ja poznam kocku co mala normalnu 6 dnovu menstruaciu a po nej sla hned k lekarke lebo ju bolelo podbrusko a tam jej hned povedala podla ultrazvuku ze je tehotna. Ja uz mam taky pocit ze take knizkove priznaky tehotenstva ani neexistuju. Co kamoska to iny pripad.

pomozte ...

ok..ale ja som po tom pohl styku mala kramy..normalne dva dni nato mi dosli kramy....a boli normalne silne..tak ako vzdy...to len teraz druhy krat po mesiaci mi meskaju..a medzi poslednymi kramamy a dneskom som pohl.styk nemala....takze netusim...boze to su stresy nekonecne..sak mam 17... :,(

gina30

Ano mala , ja som sa potesila ze mi dosli kramy ale to bolo len take slabucke ruzova spinenie asi 2 dni. A bola som.

pmozte ...

a okrm toho..mozem byt tehotna ked som uz mala po tom poslednom pohl styku menzes??hned dva dni nato ako sme sa milovali som to dostala a bol normalny...ale teraz mi meska,.. :,( uz tyzden...a ked si mala tieto pocity ako ja..tak ked si isla na vecko tak si mala vo vytoku aj trosku krvy???