____ANAL SEX____rady

Príspevok v téme: ____ANAL SEX____rady
pipina

zdravim chcem sa spytat najlepsie sexuologa nech mi poradi ci casti analny sex nesposobi nejake zdravotne tazkosti hlavne vyplach criev casti/ ci to neskodi caste cistenie criev>??? ja bez analneho sexu nemozem zit a musim ho mat zakazdim kedy sexujem bez neho som nespokojna. a preto si cistim ritku velmi casto ale myslim ze to je len plus ci nie??? DAKUJEM za rady

pipina

hehe je to dost nechtne ale ja som na to uz zvyknuta a za ten uzany orgasmus mi to stoji!!! Najskor sa vykakas alebo rovno v sprche si vyplachnes teplou vodou anal a vsetko sa ti vyplavi von..vyhoda mat wc blizko sprchy!!! jeje no a vypachujes dostatocne hlboko a uvolnujes sa tak aby sa ti voda co si tam davas vyplavila a tiekla len cista a nemala si prusvih ze sa ti hovnicka posunu pri sexe a ty ho okakas...ja uz to robim ako proficka.. no a analik si musis uzit uvolnit sa nechat jeden prstik vniknut dnu a potom hmmm uvidis ze bez toho nebudes moct zit! drzim palce uchylaci hehe >:)

balonik66

Cawko chcem sa opyata ako sa mam zbavit strachu z analu...lebo ja neviem joj...proste boli som proti tomu ale teraz by som to aj skusila len neviem ako nato...a pipina to si ako cistis tie creva??:D:Dheh

nataly

ty rad sukas ritku alebo ty sam si ju rad nechas vysukat?? ja sa pytam odbornikov a vidim ze nikoho to nezaujima... pa