Ktoré lieky na chudnutie sú najlepšie?

YAGMUR222

munz...ty si strasny debil,tak ti poviem...to,ze tebe nic nezabralo,nemozem za to ...a ty vravis mne veci ,ze mi to nemohlo zabrat a v tom zmysle ,ze ide o marketing alebo reklamny tah...absolutne vobec ma nepoznas,ja niesom odkazana na to aby som robila marketingy na nejake tabletky a ked vravim,ze mi naozaj zabrali ,tak mi zabrali,presne tak isto ako ked ty vravis ,ze tebe nie tak nie,okej,ale ty nevrav,ze mne nezabrali,ked ma absolutne vobec nepoznas a nic o mne nevies...ja som pani iba,pretoze toto boli jedinne tabletky,ktore mi zabrali,samozrejme,u kazdeho je to inak ale vyskusat moze ...absolutne nechapem takych ludi,ktori zo seba robia debilov a robia sa,ze uplne vsetko vedia...chodim na vysoku skolu v Bratislave a studujem farmaciu-chemicky vyskum...minuly rok sme tieto tabletky skunali v, laboratoriu a prisli sme s pani profesorkou na to ,ze v tychto tabletkach sa nachadza latka, vdaka ktorej ak sa clovek hybe,napr.chodi tak spaluje patkrat viac tuku akokeby ich nebral...takze moj mily,nabuduce sklapni a priznaj si ,ze ani ty nevies vsetko

munz

YAGMUR222 jasnéééé :-D, thermacuts je klinicky overený a účinný, a to veríš aj na Ježiška? alebo skôr dúfaš, že sa tu nájde dosť bláznov čo Ti to zhltnú a hneď to objednajú, lebo práve dnes je tá úžasná akcia, a celkom náhodou bude aj zajtra a pozajtra, vlastne vždy, keď sa chytí ryba na háčik.
Daj odkaz na tú klinickú štúdiu, nech sa zasmejem.... ako na tom, že u 96 % ľudí vraj zaberajú :-D
A 6 kg za 2 týždne je nezmysel, ak si "Ty osobne" nemala riadne cez 120kg, aj to by si musela mať riadnu zmenu v jedálničku, a nie len zobkať tabletky

OigeEgio

Žiadne...
treba veľa pohybu, veľa čistej vody a nie bublinkavej minerálky.. ovocie a zeleninu,, žiadne pečivo a cestoviny.. bylinkove čaje na podporu metabolizmu ... a bude štíhlosť zaručená...

LauraLaura

Oslovte HERBALIFE ZADARMO. Tam vas nastavia a meraju. Maminka sa rozhodla po 60 rokoch ze skusi toto, ked jej nic nezaberalo, ani rady lekarov. Schudla 3 kg za mesiac. Ma choru stitnu zlazu, dodrzuje len stravovanie a prijem tekutin a nemusi cvicit !!!! !!! Ja sa idem dat zbavit vankusikov, teda celulitidy.

uch

Zeny zeny nepchajte do seba chemiu a vsetko ten bordel ktory aj tak nepomoze. Hlavne si upravit stravu a cvicit. Je to narocnejsie viem ako hadzat do.seba lieky ale vysledok bude.stat zato :)

munz

a ešte doplním, PATULIK reklamoval nejaký reduxs a MARIA thermacuts s tou istou rozprávkou ako schudla z tabletiek za mesiac 7 kg, lebo si nemôže dovoliť veľkú fyzickú záťaž :-)
ani sa nenamáhala meniť vety :-)))))
no určite sú obe zázračné tabletky na chudnutie :-))))

munz

ale ale MARIA0371, prečo píšeš ten istý príspevok 2 krát?????? už si tu spísala túto istú slohovú prácu na tému thermacuts ešte 31.1. ako PATULIK99, a teraz si to skopírovala pod novým menom?
troška Ti ušlo, že si do tejto témy už pridala to isté :-))))
Vidno, že si platená za reklamu :-))
To znamená, že len klameš, a nefunguje to vôbec.

munz

žiadne neškodné tabletky na chudnutie neexistujú a nefungujú, len pevná vôľa. Reductil síce zaberal, ale je stiahnutý z trhu, lebo má závažné vedľajšie účinky, veľa ľudí písalo ako im bolo zle, bolesť hlavy, sucho v ústach, búšenie srdca, dokonca ochrnutie polky tváre po lindaxe a meridii - je to tá istá účinná látka.
A tí čo tu hádžu odkazy na akékoľvek zázraky na chudnutie ako PIPERINE, FORSKOLINE, THERMACUTS, FYKOTIN, LIVES PECTIN sú všetci klamári, ktorý na tom len dobre zarábajú.

decembrovka

ahoj ja som mala pred pár rokmi nadváhu 30 kíl a vtedy mi moja obvodáčka predpísala reductil 15. Dnes je už myslím stiahnutý s trhu no mne strašne pomohol a naučil ma normálne sa stravovať. Krásne som schudla ale čo je ešte doležitejšie váhu si držím a naučila som pri ňom stravovať sa správne... Ak máš veľkú nadváhu určite to treba riešiť s lekárom ja by som to sama určite nezvládla dať dolu to čo som nabrala bez pomoci doktorky. Sice neviem čo predpisujú teraz ale určite by som to riešila tak. Samozrejme ked máš 5 kg nadváhu to dáš aj sama úpravou stravy obmedzením sladkého a nezdravého a neprejedaním sa po večeroch ale pokial si na tom tak ako som bola ja určite treba navštíviť doktora/ dietologa.